Poprzedni
Następny

Jesienne porządki w Top Hi-Fi & Video Design

Średnia ocen: 5
(2 oceny) 2 komentarze

Poszukujesz wysokiej jakości sprzętu audio-wideo w korzystnej cenie? Trafia się ku temu doskonała okazja, ponieważ w ramach naszej akcji promocyjnej „Jesienne porządki” znacznie rozszerzyliśmy naszą ofertę outletową. Tym samym jeszcze więcej produktów z kategorii „Outlet” można nabyć w niskich cenach.

Jesienne porządki w Top Hi-FiJak kupić produkt z kategorii outlet? W trzech prostych krokach wyjaśnia to poniższa infografika:

 


Outlet to miejsce, w którym można zakupić pełnowartościowy sprzęt audio-wideo i spełnić swoje marzenia bez angażowania dodatkowych zasobów finansowych. Teraz ta oferta została poszerzona o dodatkowe produkty, dzięki czemu znajdziesz tam większą liczbę urządzeń od znanych marek, takich jak np. Devialet, YamahaBowers & Wilkins czy NAD. Oznacza to także, że zwiększyła się różnorodność samych produktów: wzmacniacz, kolumny podstawkowe i podłogowe, słuchawki czy gramofon – to wszystko znajdziesz w naszym outlecie. Jest w czym wybierać!

Konstrukcje oferowane w ramach outletu dostępne są jedynie w naszych salonach. Dlatego też na stronie danego modelu wybierz opcję „sprawdź dostępność produktu w salonie” – wtedy zobaczysz, w którym punkcie sprzedaży dostępne jest wybrane urządzenie. Możesz również skontaktować się bezpośrednio z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design – sprowadzimy dla Ciebie produkt z innego salonu, a jeśli zdecydujesz się na zakup, koszty transportu weźmiemy na siebie. Jeśli zaś wahasz się, który model wybrać, nasi #EksperciDobregoBrzmienia chętnie doradzą, odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Twoimi oczekiwaniami.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(2 oceny)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: