Poprzedni
Następny

HBO GO w lutym: co warto obejrzeć

Ostatnio platforma HBO GO goni Netflix pod względem mega popularnych produkcji i trzeba przyznać, że dotrzymuje konkurencji kroku. Po bardzo oczekiwanej styczniowej premierze serialu ‘’Euforia’’ również teraz na łamach HBO GO pojawi się coś dużego - mowa oczywiście o prequelu kultowej ,,Rodziny Soprano’’. Co jeszcze warto wrzucić na swoje kino domowe w lutym?

Bluesound Pulse Soundbar+

King Richard: Zwycięska rodzina

Wbrew temu, co może sugerować tytuł, nie jest to kolejny film o królu Ryszardzie i Rycerzach Okrągłego stołu, lecz w miarę współczesna historia o równie zdeterminowanym człowieku - ojcu dwu najbardziej utalentowanych sportsmenek wszech czasów: Venus i Sereny Williams. Richard Williams (w tej roli Will Smith) dorastał w okrutnym świecie, w którym o wartości człowieka nie decydował jego charakter, talent, czy pasja, lecz kolor skóry i właśnie te trudne doświadczenia dały mu siłę, by walczyć o godną przyszłość swoich córek - jeszcze przed ich narodzinami. Jaką cenę przyszło mu za to zapłacić? Dowiecie się z filmu.

Wszyscy święci New Jersey

Na ten film  czekali wszyscy miłośnicy kultowej ,,Rodziny Soprano’’. Chociaż nie zobaczymy już na ekranie nieodżałowanego Jamesa Gandolfiniego, kochany mafioso kilku pokoleń widzów wróci w swoim młodszym wcieleniu - w rolę młodego Tony’ego Soprano wciela się syn Gandolfiniego, Michael, także wszystko zostaje w rodzinie. Prequel oryginalnej wersji opowie o rozwoju działalności włoskich rodzin mafijnych w czasach, kiedy Stany przechodziły swoistą rewolucję wynikającą z rasowej dyskryminacji.

Wcielenie

Pozycja dla wszystkich osób, które kochają się bać. ,,Wcielenie’’ to nowy horror od twórców ,,Obecności”, którzy tym razem zainspirowali się nurtem giallo i kultowymi horrorami z lat 80.

Film opowiada historię maltretowaną przed laty Madison, która pewnego dnia budzi się w szpitalu i próbuje przypomnieć sobie, kim jest. Nie pomaga jej w tym to, że nieustannie atakują ją przerażające wizje brutalnych morderstw, a ona sama nie wie, czy rzeczywiście miały miejsce, czy też są wytworem jej zszarganej wyobraźni.

Cry Macho

Mistrz powraca! W swoim najnowszym filmie Clint Eastwood wraca nie tylko w roli reżysera, ale również staje przed kamerą jako główny bohater historii. ,,Cry Macho’’ to dramat na podstawie powieści N. Richarda Nasha opowiadający o emerytowanym hodowcy koni i byłym gwiazdorze rodeo, który niespodziewanie dostaje ważne zlecenie od byłego szefa: musi za wszelką cenę przywieźć do domu jego syna, który przebywa w Meksyku. Kiedy wyrusza na misję, nie spodziewa się jednak, że właśnie teraz przyjdzie mu rozliczyć się ze swoją mroczną przeszłością.

Moja cudowna Wanda

W lutym na platformie HBO GO pojawi się też polska nowość - film ,,Moja cudowna Wanda’’, który został nagrodzony na festiwalach filmowych Tribeca oraz w Vancouver. Historia opowiada o trzydziestoparoletniej Polce (Agnieszka Grochowska), która pracuje w Szwajcarii, opiekując się nestorem bardzo bogatej rodzinny. Kobieta wie o domownikach willi wszystko, aktywnie biorąc udział w ich życiu, jednak pewnego dnia okazuje się, że być może zbyt aktywnie - przydarza się jej niespodziewana ciąża. I co teraz?Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: