Poprzedni
Następny

Głośnik bezprzewodowy Vifa City – Dla tych, którzy marzą

Vifa City

Portfolio głośników bezprzewodowych Vify zostało poszerzone o poręczny model City. Ta łatwo przenośna konstrukcja, do budowy której wykorzystano wysokiej jakości materiały, nie tylko wykorzystuje nowoczesne rozwiązania techniczne, ale przede wszystkim dostarcza wspaniały dźwięk.

Vifa City to już szósta pozycja wśród głośników bezprzewodowych w kolekcji duńskiego producenta, którego początki datują się na lata 30. dwudziestego wieku. Skandynawska marka pierwotnie działała jako poddostawca dla innych producentów kolumn głośnikowych, aby od 2014 r. wprowadzić do swojej gamy produktowej unikatowe głośniki bezprzewodowe, bazujące na bogatym doświadczeniu firmy. Niebywale intuicyjne, atrakcyjnie stylistycznie i high-endowe głośniki Vify odzwierciedlają podstawowe wartości marki, do których w pierwszej kolejności należy przekazanie użytkownikowi autentycznego brzmienia.

Vifa City

Najnowszym rezultatem ciężkiej pracy Duńczyków jest Vifa City – fantastyczny, kompaktowy, a zarazem ultraprzenośny głośnik. Model ten został opracowany specjalnie dla mobilnych miłośników muzyki i choć cechuje się niewielkimi rozmiarami, to zapewnia emocjonujący dźwięk w zakresie 360 stopni. Do uzyskania jeszcze bogatszego brzmienia użytkownik może połączyć ze sobą dwa lub nawet więcej głośników.

Technicznie Vifa City oferuje wszystko to, co najlepsze, w tym m.in. łączność Bluetooth 4.0 umożliwiającą bezprzewodową komunikację i NFC pozwalające na parowanie głośnika z systemem Android. Ponadto głośnik wyposażono w port USB, dzięki czemu możemy bez trudu odtworzyć muzykę zapisaną na przenośnych nośnikach pamięci. Urządzenie doskonale sprawdza się także w roli wzbogaconego o układ redukcji szumu/pogłosu głośnika dla telefonu.

Vifa City

Inżynierowie do uzyskania wysokiej jakości dźwięku zastosowali dwa autorskie przetworniki: wysokotonowy (15 mm) z tekstylną kopułką i niskotonowy (65 mm) z membraną aluminiową. Za siłę napędową obu jednostek odpowiadają magnesy neodymowe, z kolei za zasilanie dwa w pełni zmostkowane wzmacniacze mocy. Cały układ odtwarza dźwięki z zakresu od 78 Hz do 20 kHz +/- 3 dB. Energia do pracy jest dostarczana poprzez akumulator litowo-jonowy, natomiast jego zasilanie następuje już poprzez wejście USB 5 V. Atutem głośnika jest również energooszczędność – City po trzech minutach bez sygnału przechodzi w tryb uśpienia, a po 30 minutach wyłącza się automatycznie.

Niewielka i lekka konstrukcja to elementy charakterystyczne dla modelu City. Projektanci obudowę wykonali z tworzywa ABS, tymczasem maskownica została odlana z aluminium. W ten sposób całość odporna jest na niekorzystne warunki (IPX4), jednocześnie zachowując lekką, 300-gramową wagę i kompaktowe wymiary: 39 mm wysokości oraz 105 mm średnicy.

Vifa City

Głośniki Vifa City dostępne są w sześciu kombinacjach kolorystycznych: łupkowo-czarnej, szałwiowo-zielonej, zielono-cytrynowej, ultramarynowo-koralowej, bordowo-różowej i terakotowo-niebieskiej.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: