Poprzedni
Następny

Test słuchawek Audio-Technica ATH-SPORT7TW

Audio-Technica ATH-SPORT7TW

- Z ulgą muszę przyznać, że szalenie miło mnie te słuchawki zaskoczyły – przyznał Marcin Olszewski ze strony audiostereo.pl w teście bezprzewodowych słuchawek ATH-SPORT7TW. Przyjrzyjmy się więc przyczynom, dla których autor tak dobrze ocenił swój czas spędzony z tą konstrukcją Audio-Techniki.

ATH-SPORT7TW to słuchawki skierowane przede wszystkim do osób aktywnych fizycznie. Stąd projektanci wyposażyli model ten w m.in. obudowy odporne na pot i niekorzystne warunki pogodowe, zgodne z certyfikatem IPX5 oraz dotykowe sterowanie. Ponadto słuchawki można z łatwością wypłukać po treningu i bez obaw korzystać z nich podczas deszczu.

Jednak jak zauważa specjalista audiostereo.pl, „Audio-Technica wypuściła na rynek model nie tylko spełniający wszystkie kryteria, jakich oczekujemy po dedykowanych szeroko rozumianej aktywności fizycznej dokanałówkach, jak odporność na warunki atmosferyczne, czy możliwie najwyższy komfort użytkowania, lecz przede wszystkim bardzo dobrze grający”.

Pan Olszewski zwraca uwagę funkcję redukcji hałasu, a także „atrakcyjnie prezentowany bas”, który „choć nisko schodzi i ma wielce satysfakcjonujące zróżnicowanie, zachowuje idealną równowagę pomiędzy zbytnim osuszeniem a zaokrągleniem, przez co nie jesteśmy skazani na irytujące cykanie i usypiające, monotonne buczenie”.

Do osobistego przetestowania ATH-SPORT7TW zapraszamy do salonów Top Hi-Fi & Video Design, a do pełnych testów odsyłamy tutaj.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: