Poprzedni
Następny

„Team Carbon” – nowa wersja kolorystyczna słuchawek dla graczy Audeze Mobius

Audeze Mobius carbon

Audeze Mobius, najbardziej wszechstronne słuchawki planarne na świecie, doczekały się kolejnej wersji kolorystycznej. Do Team Copper i Team Blue dołącza Team Carbon – ten w całkowicie nowym odcieniu model jest już dostępny w salonach Top Hi-Fi & Video Design.

Połączenie najnowocześniejszych i najlepszych w swojej klasie rozwiązań technicznych sprawia, że Audeze Mobius dostarczają realistyczne, emocjonujące doświadczenia, które potrafią przesunąć granice wyobraźni oraz zmaksymalizować wrażenia dźwiękowe z gier, filmów i muzyki. Dzięki materiałom zaprojektowanym z myślą o zastosowaniach kosmicznych, planarna technologia magnetyczna Audeze gwarantuje czysty, dokładny i wysokiej jakości audiofilski dźwięk. Z kolei technologia śledzenia ruchów głowy WAVES Nx kreuje niesamowicie realistyczne wrażenia z dźwięku 3D, tworząc poczucie, że niemal dosłownie jest się częścią gry, filmu czy też koncertu na żywo.

Audeze Mobius carbon

Konstruktorzy wyposażyli Mobius Team Carbon – podobnie jak Team Copper i Team Blue – w personalizowaną funkcję Head Gesture Keybinds, która pozwala użytkownikom na mapowanie różnych skrótów klawiszowych i makr do odpowiadających im ruchów śledzenia głowy. Oznacza to, że np. przechylenie głowy w prawo podczas noszenia słuchawek Mobius może w konkretnej grze zostać zapamiętane jako wychylenie się w prawo zza przeszkody. Z tej w pełni konfigurowalnej funkcjonalności można korzystać do aktywowania rozmaitych działań w różnych grach. Jednak dla tych, którzy po prostu chcą włączyć grę i cieszyć się jej rozgrywką, wraz z aktualizacją Audeze HQ udostępniono kilka predefiniowanych ustawień pod kątem wykorzystania w grach.

Swobodę podczas sesji gamingowych z użyciem słuchawek Mobius zwiększa Head Gesture Keybinds. Z pomocą tej funkcji dla użytkownika pojawia się możliwość dopasowania swoich wrażeń z gry poprzez szereg opcji sterowania bez użycia rąk. Tym samym rozwiązanie to wykracza poza sterowanie tradycyjną myszką i klawiaturą, dodatkowo zapewniając nowe możliwości sterowania dla graczy niepełnosprawnych ruchowo.

Audeze Mobius carbon

Audeze zawsze było definiowane przez nasze zaangażowanie w innowacje i naszą pasję do tworzenia najlepszych w swojej klasie doznań słuchowych – przyznał Sankar Thiagasamudram, prezes Audeze. – Mobius został opracowany jako fundamentalna platforma z nieograniczonym potencjałem do podniesienia jakości dźwięku podczas rozgrywek gamingowych. Audeze, dzięki modelowi Mobius, kontynuuje rozszerzanie oczekiwań w odniesieniu do tego, co są w stanie osiągnąć słuchawki, oferując liczne sposoby na zwiększenie wrażenia zanurzenia, wydajności i samej rozgrywki, przy jednoczesnym zachowaniu światowej klasy dźwięku – kontynuował Thiagasamudram.

Inżynierowie Audeze stworzyli Mobiusa w pierwszej kolejności z myślą o jakości życia gracza. Całości konstrukcji dopełnia elastyczny, odłączany mikrofon na wysięgniku i z wbudowanym układem tłumienia szumów, funkcja wyciszania oraz niezależna regulacja głośności mikrofonu, która zapewnia krystalicznie czysty dźwięk głosu. Komfort korzystania ze słuchawek Mobius podczas wielogodzinnych rozgrywek gamingowych zwiększają nauszne poduszki wypełnione pianką z efektem pamięci, a także regulowany, wytrzymały pałąk nagłowny.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: