Poprzedni
Następny

Firma Sonoro prezentuje swoje najlepsze dzieło – Meisterstück

Sonoro Meisterstück to system all in one zintegrowany z głośnikami stereofonicznymi, a nawet subwooferem. Wystarczy jedno przyciśnięcie przycisku, żeby zatopić się w doskonałym świecie dźwięku Sonoro. To urządzenie bezproblemowo nagłośni Twoje pomieszczenie. Zadba o to zestaw głośników: 2x 0.75”, 2x 3” i subwoofer 5,25”. Zasilają je wzmacniacze o mocy kolejno 10 W, 30 W i 60 W dla subwoofera. Brzmieniem zarządza procesor DSP najnowszej generacji, który realizuje również equalizację, w tym dźwięk przestrzenny.

Sonoro Meisterstück

Meisterstück może korzystać ze strumieniowania muzyki DLNA, UPnP, Spotify, a także tunera radia internetowego, DAB+ i FM. Dla użytkowników sprzętu mobilnego udostępniono moduł Bluetooth aptX, oferujący doskonałą jakość dźwięku. Jest on dwukierunkowy, a więc pozwala korzystać z bezprzewodowych słuchawek Bluetooth. Pozwala to na dostęp do niemal dowolnej muzyki z całego świata w każdej chwili. Dla fanów płyt CD zainstalowano napęd, odtwarzający zarówno płyty tłoczone, jak i te nagrywane. Wejście optyczne pozwala podłączyć system do TV lub komputera i uzyskać czysty i pełny dźwięk. To urządzenie może również działać jako programowalny budzik.

Sonoro Meisterstück

Obsługę ułatwia czytelny, kolorowy wyświetlacz. Menu jest intuicyjne i proste w obsłudze. Do sterowania zdalnego dołączony został pilot na podczerwień. Urządzenie zostało zbudowane z trwałych materiałów wysokiej jakości. Forma jest nowoczesna i pełna smaku, tak jak wszystkie inne produkty Sonoro.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: