Poprzedni
Następny

Firma Sonoro wprowadza nowy głośnik multiroom Sonoro Stream

Firma Sonoro wprowadza nowy głośnik multiroom Sonoro Stream. Wyposażono go w strumieniowanie muzyki, radio internetowe i tuner DAB+. Obsługę ułatwia kolorowy wyświetlacz.

Sonoro Stream

Sonoro Stream to głośnik bezprzewodowy Premium, z którego możesz korzystać nawet w łazience. Jest on odporny na wilgoć w powietrzu, posiada nawet specjalny tryb equalizacji, oraz wodoodporny pilot. Niewielki, kolorowy wyświetlacz pomaga w obsłudze urządzenia.

Sonoro Stream

Źródłem muzyki dla tego głośnika jest przede wszystkim strumieniowanie muzyki, czy to ze Spotify (poprzez Spotify Connect), DLNA, UPnP, czy internetowych stacji radiowych. Dodatkowo Sonoro Stream posiada wbudowany najwyższej jakości tuner DAB+ i moduł Bluetooth. Za odtwarzanie muzyki odpowiada 3” głośnik szerokopasmowy wsparty dwoma membranami pasywnymi. Producent wyposażył urządzenie w equalizer, pozwalający dostosować brzmienie do gustu użytkownika.

Dodatkiem jest funkcja multiroom, pozwalająca tworzyć systemy do 5 głośników. Pozwala to tworzyć strefy muzyki w całym domu. Całość zamknięto w wysokiej jakości obudowie z trwałych materiałów z drewnianymi ozdobami. Ten głośnik nie tylko wypełnia pomieszczenie dźwiękiem, ale również przyciąga wzrok swoim wykonaniem.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: