Poprzedni
Następny

Firma LeaseLink partnerem leasingowym Top Hi-Fi & Video Design

Marzysz o systemie stereo, zestawie kina domowego lub innym sprzęcie audio, ale ogranicza Cię wysoki jednorazowy wydatek? Jednym ze sposobów na zaradzenie temu mogą być raty, a drugim… leasing. Sieć Top Hi-Fi & Video Design oferuje ten ostatni sposób finansowania zakupów we współpracy z firmą LeaseLink. Do wyboru są dwa produkty finansowe: leasing operacyjny lub raty dla firm. Już teraz możesz skorzystać z oferty leasingowej na www.tophifi.pl, a od lutego 2023 wniosek będzie można złożyć również w salonach stacjonarnych. Szczegóły poniżej.

Firma LeaseLink partnerem leasingowym Top Hi-Fi & Video Design

W leasing możesz wziąć dowolny produkt kosztujący co najmniej 500 zł (przy ratach dla firm) lub 1500 zł (wybierając leasing operacyjny). Niezależnie od wybranej formy leasingu, decyzja dotycząca przyznania tej formy płatności trwa zaledwie 2 minuty i realizowana jest online, bez konieczności wychodzenia z domu. Dzięki temu zakupy możesz odebrać tak szybko, jakbyś płacił przelewem.

Do złożenia wniosku wystarczą podstawowe dane firmy (NIP), adres e-mail, numer telefonu Klienta, PESEL oraz seria i numer dowodu osobistego (opcjonalnie prawo jazdy, karta pobytu, paszport). Akceptujemy tylko polskie dokumenty.

Leasing operacyjny

Jest to najpopularniejszy, najczęściej spotykany rodzaj leasingu. Charakteryzuje się prostotą księgowania i możliwością wprowadzenia środka trwałego w koszty firmy. Na wszystkie opłaty leasingowe (tj. opłata wstępna, opłaty miesięczne oraz wykup) wystawiamy faktury VAT, które stanowią dla leasingobiorcy koszt uzyskania przychodu. Po zakończeniu umowy, która trwa najczęściej od 24 do 48 miesięcy, przedmiot staje się własnością Klienta (po zapłaceniu wartości wykupu). Okres leasingu oraz wysokość wykupu uzależnione są od regulacji prawno-podatkowych. Wszystkie dostępne opcje wskazane są w aplikacji online.

Zasady leasingu operacyjnego:

 • dostępny dla każdej firmy z wyłączeniem rolników z PKD 01, od pierwszego dnia działalności,
 • na środki trwałe typu: sprzęt audio wraz z akcesoriami do produktu głównego,
 • na jednej umowie może się znaleźć dowolna liczba sprzętów z różnych grup produktowych o wartości od 1500 do 100 000 zł netto,
 • minimalna opłata wstępna wynosi 10% – maksymalna: 40%,
 • weryfikacja (1 zł) z konta osobistego reprezentanta,
 • decyzja w 2 minuty,
 • całość procesu całkowicie online,
 • zdalne podpisywanie umów przez Klientów lub za pośrednictwem kuriera,
 • faktura jest wystawiana na LeaseLink Sp. z o.o.

Raty dla firm (wcześniej: pożyczka leasingowa)

Konstrukcja umowy jest bardzo zbliżona do kredytu konsumenckiego. Faktura zakupu wystawiana jest na firmę Klienta i stanowi jednorazowy koszt uzyskania przychodu. Kosztem również są odsetki z comiesięcznych rat i amortyzacja. Na podstawie faktury wystawionej przez dostawcę, dokonywana jest płatność za zakupy. Udzielenie rat dla firm możliwe jest na dowolny okres wskazany w aplikacji online (od 3 do 24 miesięcy). Klient może dokonać wcześniejszej spłaty w każdym momencie finansowania.

Zasady rat dla firm:

 • dostępna dla każdej firmy z wyłączeniem rolników z PKD 01, już od pierwszego dnia działalności,
 • na jednej umowie może się znaleźć dowolna liczba sprzętów z różnych grup produktowych o wartości od 500 zł do 100 000 zł netto,
 • minimalna opłata wstępna wynosi 10% (przy ratach na 3-6 miesięcy), 15% (12-18 miesięcy), a maksymalna to 30%,
 • weryfikacja (1 zł) z konta osobistego reprezentanta,
 • decyzja w 2 minuty,
 • całość procesu całkowicie online,
 • zdalne podpisywanie umów przez dokonanie opłaty wstępnej,
 • faktura jest wystawiana na firmę Klienta.

Leasing z LeaseLink

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi (FAQ)

Jakie informacje potrzebne są do załatwienia formalności?

Zdecydowana większość danych wypełniana jest automatycznie. Aplikacja online LeaseLink jest zintegrowana ze wszelkimi bazami urzędowymi, dzięki temu zarówno w przypadku indywidualnych działalności gospodarczych, jak i wszelkiego rodzaju spółek wystarczy, że Klient poda tylko:

 • NIP firmy,
 • adres e-mail, numer telefonu Klienta,
 • PESEL,
 • seria i numer dowodu osobistego, opcjonalnie prawo jazdy, karta pobytu, paszport (akceptujemy tylko polskie dokumenty).

Co to jest opłata weryfikacyjna?

Opłata weryfikacyjna w kwocie 1 zł dokonywana jest szybkim przelewem (pay-by-link) lub tradycyjnym (wymagane potwierdzenie w formie pliku PDF) w celu potwierdzenia tożsamości osoby reprezentującej firmę. Jest to opłata bezzwrotna. W przypadku spółek musi zostać wykonana z rachunku prywatnego Reprezentanta, a przy jednoosobowych działalnościach rachunek prywatny lub firmowy. Opłata weryfikacyjna pozwala wykluczyć ewentualne podszywanie się osób trzecich pod reprezentanta firmy starającego się o leasing. Opłata ta jest również potwierdzeniem wyrażenia zgód na weryfikacje Klienta w dostępnych bazach informacji kredytowej, na podstawie których podejmowana jest decyzja o przyznaniu finansowania.

Co to jest wykup?

Wykup dotyczy tylko formy leasingu operacyjnego i oznacza ostatnią cześć należności na rzecz finansującego i tym samym gwarantuje przeniesie prawa własności przedmiotu na Klienta. Opłata ta jest wnoszona już po spłaceniu rat leasingowych i jest obowiązkowa.

Czy można odstąpić od zawartej umowy?

Nie ma możliwości odstąpienia/rezygnacji z zawartej umowy leasingu operacyjnego/ratalnej. Klient przed dokonaniem opłaty weryfikacyjnej musi otrzymać umowę oraz zapoznać się z jej treścią. Po dokonaniu opłaty wstępnej nie ma możliwości odstąpienia/rezygnacji z umowy leasingu/ratalnej. W wyjątkowych sytuacjach zgłoszenia Klientów są rozpatrywane indywidualnie przez firmę LeaseLink.

Leasing jest obecnie dostępny przy zakupach online za pośrednictwem strony internetowej www.tophifi.pl. Od lutego będzie można realizować wnioski również w salonach Top Hi-Fi & Video Design.

Informacje na temat różnych form finansowania zakupów dostępnych w Top Hi-Fi & Video Design znajdziesz w zakładce „Płatność”. Zachęcamy też do kontaktu i zadawania pytań na adres [email protected].Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: