Poprzedni
Następny

Firma Audeze udostępniła ustawienia korektora do słuchawek gamingowych Maxwell

Użytkownicy słuchawek firmy Audeze mogą tworzyć i zapisywać własne ustawienia korektora wielopasmowego w aplikacji Audeze HQ, a następnie implementować je do gamingowych słuchawek nausznych tego producenta, takich jak Maxwell. We współpracy z GadgetryTech producent opracował i udostępnił zestaw niestandardowych ustawień korektora dla tego modelu, opracowanych z myślą o poprawie przetwarzania dźwięku w 8 popularnych grach.

Słuchawki gamingowe Audeze Maxwell

W kooperacji z GadgetryTech powstały oficjalne presety do takich gier jak Apex Legends, Call of Duty: Warzone 2.0, Counter Strike: Global Offensive, Fortnite, Overwatch 2, PUBG: Battlegrounds, Rainbow 6: Siege i Valorant. Każdy profil brzmieniowy został zaprojektowany specjalnie dla danego tytułu, dostosowując basy, średnie i wysokie tony. Wszystko po to, aby poprawić obraz dźwiękowy podczas rozgrywek i zapewnić jeszcze większą przyjemność z rozgrywek.

Pliki w formacie PNREQ są dostępne do pobrania pojedynczo (do poszczególnych gier) lub w pakiecie na stronie internetowej firmy Audeze.

Słuchawki gamingowe Audeze Maxwell

Model Maxwell jest dostępny w dwóch wariantach, różniących się kompatybilnością sprzętową: dla konsol Xbox i konsol PlayStation. Maxwell to zaawansowana technicznie konstrukcja z 90-milimetrowymi przetwornikami magnetycznymi planarnymi z cewkami Uniforce™, magnesami Fluxor™ i falowodami Fazor™. Słuchawki obsługują system dźwięku przestrzennego Tempest 3D (w wersji dla PlayStation) lub Dolby Atmos (w wersji dla konsol Xbox).

Audeze Maxwell

Wbudowany akumulator umożliwia nawet do 80 godz. bezprzewodowego odtwarzania dźwięku na jednym ładowaniu. Obie wersje modelu firmy Audeze są kompatybilne z Bluetooth 5.3, a ponadto obsługują funkcję multiparowania. Możliwe jest także przewodowe odtwarzanie dźwięku za pośrednictwem znajdującego się w zestawie okablowania.

O firmie Audeze

Audeze to renomowana amerykańska firma, specjalizująca się w projektowaniu i produkowaniu zaawansowanych słuchawek planarnych, które tworzone są z myślą o profesjonalistach, ale także o graczach. Ze słuchawek Audeze – zależnie od modelu – chętnie korzystają zarówno miłośnicy gier komputerowych i przeznaczonych na konsole, ale także osoby prężnie działające w szeroko pojętej branży muzycznej, w tym m.in. pracujące na co dzień w studiach nagraniowych.

Zapraszamy do salonów

Urządzenia firmy Audeze, w tym m.in. gamingowe słuchawki Maxwell, możesz sprawdzić w praktyce w naszych salonach stacjonarnych Top Hi-Fi & Video Design. Obecni na miejscu Eksperci chętnie pomogą w przeprowadzeniu odsłuchów i odpowiedzą na wszystkie pytania związane z oferowanym sprzętem.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: