Poprzedni
Następny

Clearaudio Smart Matrix Silent – bardzo cicha myjka dla miłośników winylu

Jak szybko, cicho i skutecznie wyczyścić rowek winylowej płyty? Za pomocą Clearaudio Smart Matrix Silent! Ta wyrafinowana konstrukcja z łatwością dopasuje się do wielkości każdego czarnego krążka.

Clearaudio Smart Matrix Silent

Winyle najlepiej brzmią wtedy, kiedy nic nie zalega w rowku. Igła nie napotyka na zanieczyszczenia, co z kolei skutkuje znikomą ilością trzasków, które są wywoływane właśnie m. in. przez drobiny kurzu. Wzrost zainteresowania tym nośnikiem, który widać w rosnących słupkach sprzedaży, spowodował wzrost zainteresowania szybkimi i wydajnymi sposobami czyszczenia płyt winylowych.

Clearaudio Smart Matrix Silent

Projektanci z Clearaudio odpowiedzieli na potrzeby i oczekiwania wymagających miłośników płyt gramofonowych. Najnowsza konstrukcja tego renomowanego niemieckiego producenta łączy łatwość użytkowania z licznymi praktycznymi funkcjami, pozwalając zachować winylowe krążki w perfekcyjnym stanie.

Clearaudio Smart Matrix Silent

Czytaj więcej na stronie produktu.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: