Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

Myjka do płyt gramofonowych Clearaudio Smart Matrix Silent

Myjka talerzowa do płyt winylowych jest wysokiej klasy konstrukcją, która stworzono dla wymagających entuzjastów analogowego dźwięku.

Najważniejsze cechy:

  • silnik próżniowy,
  • łatwość użytkowania,
  • czyści rowek „na mokro”.

Clearaudio Smart Matrix Silent

Model smart matrix SILENT jest kompatybilny z wszystkimi rodzajami płyt gramofonowych, w tym z szelakowymi - umożliwia dwukierunkowy obrót/czyszczenie krążków. Łatwość użytkowania zwiększa brak przycisku zasilania – myjka włącza się automatycznie po ustawieniu ramienia w odpowiedniej pozycji.

Urządzenie łączy w sobie niesłychaną łatwość użytkowania z licznymi funkcjami - wyposażone jest w silnik próżniowy o mocy 500 W i mimo zastosowania tak mocnego napędu wyróżnia się niewielkim poziomem głośności podczas pracy.

Clearaudio Smart Matrix Silent

Za wygodę użytkowania odpowiada wielofunkcyjne ramię czyszcząco-odsysające, które można w prosty sposób zdemontować bez użycia narzędzi. Specjalny suwak umieszczony z boku ramienia pozwala dopasować je do rozmiarów czyszczonej płyty.

W usuwaniu zanieczyszczeń z rowka płyty pomaga płyn czyszczący, którego zbiornik umieszczony jest wewnątrz myjki. Aplikacja cieczy odbywa się automatycznie, a samo nanoszenie cieczy aktywowane jest po naciśnięciu odpowiedniego przycisku. Zbiornik płynu czyszczącego, podobnie jak silnik, pompa i pojemnik na zużytą ciecz są takie same jak w bardziej zaawansowanym modelu double matrix professional SONIC.

 

Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]
News
Clearaudio - historia i oferta firmy - Markę Clearaudio zna chyba każdy meloman, który interesuje się wysokiej klasy sprzętem do odtwarzania płyt winylowych. Oprócz wytwarzania gramofonów, ramion, wkładek i akcesoriów, firma zajmuje się także produkcją muzyczną. PDF [1.30M]
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław