Marka: ClearAudio

Smart Matrix Silent

8 837 zł
/ sztuka

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 442 zł

Sprawdź szczegóły

Myjka do płyt gramofonowych Clearaudio Smart Matrix Silent

Myjka talerzowa do płyt winylowych jest wysokiej klasy konstrukcją, która stworzono dla wymagających entuzjastów analogowego dźwięku.

Najważniejsze cechy:

  • silnik próżniowy,
  • łatwość użytkowania,
  • czyści rowek „na mokro”.

Clearaudio Smart Matrix Silent

Model smart matrix SILENT jest kompatybilny z wszystkimi rodzajami płyt gramofonowych, w tym z szelakowymi - umożliwia dwukierunkowy obrót/czyszczenie krążków. Łatwość użytkowania zwiększa brak przycisku zasilania – myjka włącza się automatycznie po ustawieniu ramienia w odpowiedniej pozycji.

Urządzenie łączy w sobie niesłychaną łatwość użytkowania z licznymi funkcjami - wyposażone jest w silnik próżniowy o mocy 500 W i mimo zastosowania tak mocnego napędu wyróżnia się niewielkim poziomem głośności podczas pracy.

Clearaudio Smart Matrix Silent

Za wygodę użytkowania odpowiada wielofunkcyjne ramię czyszcząco-odsysające, które można w prosty sposób zdemontować bez użycia narzędzi. Specjalny suwak umieszczony z boku ramienia pozwala dopasować je do rozmiarów czyszczonej płyty.

W usuwaniu zanieczyszczeń z rowka płyty pomaga płyn czyszczący, którego zbiornik umieszczony jest wewnątrz myjki. Aplikacja cieczy odbywa się automatycznie, a samo nanoszenie cieczy aktywowane jest po naciśnięciu odpowiedniego przycisku. Zbiornik płynu czyszczącego, podobnie jak silnik, pompa i pojemnik na zużytą ciecz są takie same jak w bardziej zaawansowanym modelu double matrix professional SONIC.

 

Specyfikacja ClearAudio Smart Matrix Silent

Opinie o ClearAudio Smart Matrix Silent

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: