Poprzedni
Następny

Clearaudio Concept + akcesoria – wszystko, czego może potrzebować prawdziwy miłośnik analogowego dźwięku

Clearaudio Concept od samego początku pełni rolę modelu stworzonego z myślą o szerokiej gamie użytkowników. Mimo swojej pozornie prostej konstrukcji urządzenie wykorzystuje zaawansowane rozwiązania i zapewnia fantastyczną jakość dźwięku. Teraz do tych zalet dołącza kolejny atut – specjalnie na polski rynek przygotowany został zestaw, w którym oprócz gramofonu Concept z wkładką Concept MM V2 znajduje się również pokrywa przeciwpyłowa oraz bogata gama profesjonalnych akcesoriów.

Clearaudio Concept

Clearaudio już od wielu lat cieszy się renomą cenionego i doskonale rozpoznawalnego producenta gramofonów i produktów ściśle powiązanych ze światem analogowego dźwięku. Do najchętniej kupowanych modeli Clearaudio należy atrakcyjny cenowo gramofon Concept, który mimo swojej pozornie prostej konstrukcji wykorzystuje wiele zaawansowanych rozwiązań. Teraz urządzenie staje się jeszcze atrakcyjniejsze – specjalnie na polski rynek Clearaudio stworzyło zestaw promocyjny, w którym oprócz gramofonu z wkładką Concept MM V2 znajduje się także pokrywa przeciwpyłowa oraz bogata gama profesjonalnych akcesoriów do czyszczenia i pielęgnacji.

Najważniejszym elementem promocyjnego zestawu jest oczywiście sam gramofon, dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarny/czarny i czarny/srebrny, z fabrycznie mocowaną wkładką Concept MM V2. Atrakcyjność całego zestawu zwiększa bogata gama profesjonalnych akcesoriów (AC061/P) ułatwiających czyszczenie i pielęgnację gramofonu i jego elementów, a także płyt winylowych. Wśród akcesoriów znajdują się: szczoteczka z mikrofibry do czyszczenia płyt, szczoteczka do czyszczenia płyt, szczoteczka do czyszczenia igły, płyn do czyszczenia płyt, śrubokręt do powiększania otworu w płytach, pasta do usuwania delikatnych zarysowań z powierzchni akrylowych, płyn do czyszczenia płyt, płyn do czyszczenia powierzchni akrylowych oraz ściereczka z mikrofibry.

Clearaudio Concept

Gramofon Concept to bardzo ciekawa konstrukcja, która łączy eleganckie, ponadczasowe wzornictwo z zaawansowanymi rozwiązaniami charakterystycznymi dla Clearaudio. Obudowę urządzenia wykonano z drewnianego włókna o średniej gęstości i pokryto ją warstwą wysoko zaawansowanego kompozytu o satynowanej powierzchni. Warstwa ta nadaje całości atrakcyjny wygląd i pomaga minimalizować niepożądany rezonans.

Aby do minimum ograniczyć wpływ poszczególnych elementów na jakość dźwięku, silnik gramofonu odizolowany jest od obudowy i zasilany przez stabilizowany napięciowo zewnętrzny zasilacz – to pozwoliło całkowicie wyeliminować zakłócenia mechaniczne. Wysoką klasę produktu potwierdza również magnetycznie łożyskowane ramię. Dzięki temu udało się ograniczyć ryzyko tarcia i jeszcze bardziej poprawić jakość dźwięku.

Wysoka jakość brzmienia to jednak przede wszystkim zasługa wkładki gramofonowej. Zastosowany w gramofonie model Concept MM V2 jest cenioną konstrukcją dostarczającą przestrzenny, detaliczny, wręcz żywy dźwięk, który idealnie podkreślają doskonale kontrolowany bas oraz fantastyczne wysokie tony.

Clearaudio Concept

Wraz z gramofonem, oprócz bogatej gamy akcesoriów, dostarczana jest również akrylowa pokrywa przeciwpyłowa. Dzięki niej można ograniczyć ryzyko osiadania kurzu na gramofonie i jego komponentach, a także cieszyć się elegancką stylistyką urządzenia nawet wtedy, gdy nie pracuje.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: