Poprzedni
Następny

Bowers & Wilkins Px8 i Px7 S2e z nagrodą iF Design Award

Bezprzewodowe słuchawki nauszne Bowers & Wilkins Px8 i Px7 S2e zdobyły prestiżową nagrodę iF Design Award. Oba modele zostały docenione za wyjątkowe standardy projektowe, potwierdzając dążenie brytyjskiej marki do tworzenia urządzeń, które wyglądają równie pięknie, jak brzmią.

Bowers & Wilkins Px8 Royal Burgundy

Nagrody iF Design Award dotyczą w głównej mierze wzornictwa przemysłowego. To najstarszy niezależny znak jakości w dziedzinie designu na świecie i niekwestionowany symbol wybitnych osiągnięć w tej dziedzinie.

Px8 – bezkompromisowe słuchawki

Px8 to najbardziej zaawansowane słuchawki w portfolio Bowers & Wilkins. Wyposażone są w 40-milimetrowe przetworniki, których konstrukcja inspirowana jest kolumnami głośnikowymi z serii 700 Bowers & Wilkins.

Bowers & Wilkins Px8 Royal Burgundy

W uzasadnieniu dla przyznanej nagrody można przeczytać, że „Px8 łączą wiodącą w swojej klasie redukcję szumów z rewolucyjnymi technologiami, a ich bezkompromisowa konstrukcja zapewnia zupełnie nowy poziom klarowności i realizmu. To najlepsze połączenie wyjątkowej wydajności, najwyższej jakości materiałów i inteligentnych funkcji. Oferują luksus, który uzupełnia niesamowitą jakość dźwięku”.

Słuchawki są dostępne w trzech atrakcyjnych wariantach kolorystycznych – do wersji w kolorach beżowym i czarnym niedawno dołączyło nowe wykończenie „Royal Burgundy”.

Px7 S2e – idealne słuchawki dla miłośników muzyki nowej generacji

Px7 S2e to udoskonalona wersja modelu Px7 S2. Litera „e” w nazwie oznacza udaną i przemyślaną „ewolucję” poprzedniego modelu. W uzasadnieniu jury czytamy:

„Px7 S2e czerpią inspirację i wiedzę z naszych flagowych słuchawek bezprzewodowych Px8, aby zapewnić najlepszy w swojej klasie dźwięk. Połączenie innowacyjnych technologii i wygody z najwyższej jakości materiałami i wykończeniami sprawia, że Px7 S2e to idealne słuchawki dla miłośników muzyki nowej generacji, którzy potrzebują wysokiej jakości dźwięku, gdziekolwiek chcą słuchać”.

Bowers & Wilkins Px7 S2e – udoskonalona wersja cenionych słuchawek Px7 S2

Do wyboru są cztery wykończenia premium: Anthracite Black, Ocean Blue, Cloud Grey i Forest Green. Każde z nich cechuje się zmienionymi detalami i wysokiej jakości materiałami, starannie zaprojektowanymi z myślą o wygodnym, długim słuchaniu. Model Px7 S2e zachowuje smukły kształt, niewielką wagę i luksusowe nauszniki z pianki z pamięcią kształtu, zapewniając niezwykły komfort użytkowania.

Zapraszamy do salonów

Jeżeli masz dodatkowe pytania na temat sprzętu audio-wideo lub chciałbyś przekonać się o tym, jak dana konstrukcja sprawuje się w praktyce, odwiedź jeden z naszych salonów Top Hi-Fi & Video Design, gdzie nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: