Poprzedni
Następny

Bluesound czwarty raz z rzędu zdobywcą tytułu „Produkt roku”

Znany i ceniony na całym świecie magazyn „What Hi-Fi?” przyznał nagrody „What Hi-Fi? Awards 2017”. W kategorii „Systemy multi-room” tytuł „Produkt roku” po raz czwarty z rzędu zdobył Bluesound.

Nagroda What Hi-Fi dla Bluesound

Cztery zwycięstwa z rzędu to wyjątkowy wyczyn, którym mogą pochwalić się tylko najlepsi. Bluesound, producent głośników bezprzewodowych i odtwarzaczy sieciowych multi-room, w latach 2014, 2015, 2016 i teraz w 2017 r. w ocenie jurorów z „What Hi-Fi?” w pełni zasłużył na tytuł „Produkt roku” w kategorii „Systemy multi-room”. Pasmo sukcesów zainaugurowała pierwsza seria Bluesounda, która prestiżowy tytuł „Produkt roku” zdobyła już w 2014 r. Wraz z premierą drugiej generacji urządzeń, Bluesound rozpoczął trwające do dziś pasmo sukcesów.

Rodzina produktów Bluesound

Bluesound to marka, która powstała jako efekt dążenia technologicznych wizjonerów i muzycznych pasjonatów do stworzenia bezprzewodowego systemu hi-fi na miarę XXI wieku. Produkty marki łączą w sobie znakomitą funkcjonalność sieciową i multi-room z pięknym, audiofilskiej klasy dźwiękiem. Urządzenia Bluesounda wykorzystują autorskie, przełomowe rozwiązania techniczne, które zostały opracowane z myślą o najbardziej zaawansowanych konstrukcjach NAD. A dzięki powiązaniu wszystkich modeli Bluesounda w ramach wszechstronnego systemu multi-room, muzyka może zabrzmieć w całym domu. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: