Poprzedni
Następny

Bezprzewodowe słuchawki Audeze Mobius dostępne w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Długo oczekiwane, rewolucyjne słuchawki Audeze Mobius dostępne w salonach Top Hi-Fi & Video Design!

Audeze Mobius

Mobius to pierwsze bezprzewodowe słuchawki planarne marki Audeze i jednocześnie słuchawki, które mają wiele zastosowań:

- bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, które dzięki swojej planarnej konstrukcji oferują dźwięk o jakości niespotykanej dotąd w bezprzewodowych nausznikach

- niezwykłe słuchawki dla graczy, które oferują system śledzenia ruchów głowy, dźwięk przestrzenny oraz emulację pomieszczenia

- idealne słuchawki dla miłośników filmów dzięki trybom dźwięku przestrzennego

Audeze Mobius

Model Mobius wyposażony jest w zamocowany na wysięgniku odłączany mikrofon z wbudowanym funkcją tłumienia hałasu, wyciszania oraz niezależną regulacją głośności mikrofonu. Takie rozwiązanie zapewnia krystalicznie czystą jakość głosu. Gracz w czytelny i zrozumiały sposób może przekazać zespołowi założenia taktyczne i komendy. Słuchawki współpracują z serwisami Twitch, Discord, Teamspeak oraz Skype.

Łączność bezprzewodową obsługują interfejs Bluetooth. Dzięki kompatybilności z kodekiem Sony LDAC słuchawki Mobius zapewniają niezwykle wysoką jakość dźwięku bezprzewodowego, pozwalając cieszyć się prawdziwym high-res audio. W zestawie znajdują się kable USB-C, USB-A i 3,5 mm analogowy mini-jack.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: