Poprzedni
Następny

Audio-Technica ATH-CKS50TW zwycięża w teście grupowym brytyjskiego „Hi-Fi Choice”

Model ATH-CKS50TW zwyciężył w teście grupowym słuchawek dokanałowych przeprowadzonym przez brytyjski magazyn „Hi-Fi Choice”. Porównano w nim łącznie 6 modeli true wireless różnych producentów w cenie od 140 do 650 funtów, spośród których to właśnie konstrukcja firmy Audio-Technica okazała się najlepsza.

Audio-Technica ATH-CKS50TW

Testujący zwrócili uwagę m.in. na bardzo dobrej jakości dźwięk, jaki zapewnia model ATH-CKS50TW, a także na imponujący czas pracy na baterii, zdecydowanie najdłuższy spośród wszystkich modeli branych pod uwagę w teście grupowym „Hi-Fi Choice”. Redakcja brytyjskiego magazynu podkreśliła ponadto funkcjonalność testowanych słuchawek firmy Audio-Technica:

Model ATH-CKS50TW obsługuje zarówno kodeki aptX i aptX Adaptive, jak i AAC, będzie zatem współpracował bezprzewodowo z szeroką gamą urządzeń. Słuchawki mają także certyfikat Sony 360 Reality Audio i pozwalają na sparowanie z dwoma różnymi urządzeniami źródłowymi. (…) Aplikacja Connect firmy Audio-Technica działa bez zarzutu, oferując pięciopasmowy korektor dźwięku, regulację balansu lewo/prawo oraz tryb niskiej latencji do oglądania filmów lub grania w gry. Funkcja redukcji szumów obejmuje opcję Hear-Through, która pozwala pozostać użytkownikowi w kontakcie z otoczeniem.

Audio-Technica ATH-CKS50TW

Recenzent modelu true wireless firmy Audio-Technica obrazowo opisuje jego brzmienie, w oparciu o utwory, na podstawie których przeprowadzono odsłuchy:

W utworze „The Blower’s Daughter” Damiena Rice'a panuje spokojna atmosfera, z odrobiną pogłosu na gitarze akustycznej, co daje wrażenie intymnego występu „na żywo”. (…) Redukcja szumów okazuje się szczególnie skuteczna podczas tej subtelnej piosenki, bardzo dobrze blokując zarówno wysokie, jak i niskie częstotliwości, dzięki czemu tylko nieliczne dźwięki otoczenia zakłócają atmosferę nagrania.

Audio-Technica ATH-CKS50TW

W podsumowaniu werdyktu na temat zwycięzcy testu grupowego czytamy:

Słuchawki ATH-CKS50TW może i mają masywne obudowy przetworników, ale zapewniają imponujący czas pracy na baterii, skuteczną redukcję szumów i wysoką jakość dźwięku. A co najważniejsze, obsługują kodeki AAC i aptX Adaptive, dzięki czemu mogą być używane zarówno z urządzeniami firmy Apple, jak i pracującymi w oparciu o system Android.

Pełny tekst recenzji słuchawek ATH-CKS50TW znajdziesz w lipcowym wydaniu brytyjskiego magazynu Hi-Fi Choice:

Audio-Technica ATH-CKS50TWSłuchawki true wireless ATH-CKS50TW i inne urządzenia firmy Audio-Technica znajdziesz na tophifi.pl. Możesz je także wypróbować, odwiedzając jeden z salonów Top Hi-Fi & Video Design. Obecni na miejscu specjaliści pomogą Ci w przeprowadzeniu testów, a także odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z oferowanym sprzętem.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: