Poprzedni
Następny

Audio Pro C20 – nowy, doskonale wyposażony głośnik bezprzewodowy w ofercie szwedzkiej marki

Firma Audio Pro – szwedzki producent sprzętu audio – wprowadza do swojego bogatego portfolio głośników bezprzewodowych nowy model. C20 – bo o nim mowa – to solidnie wykonane, a do tego niezwykle funkcjonalne urządzenie. Jest to stereofoniczna konstrukcja, która powstała w oparciu o ponad 45-letnie doświadczenie firmy w branży audio.

Audio Pro C20

Opierając się na sukcesie takich produktów jak wielokrotnie nagradzane głośniki bezprzewodowe Addon C3 i C10 MKII, wykorzystując klasyczną skandynawską myśl projektową, firma Audio Pro opracowała stylowy bezprzewodowy aktywny głośnik stereo C20. Sprawdzi się on zarówno do odtwarzania muzyki np. z rozmaitych serwisów internetowych, jak i dźwięku z telewizora.

Muzyka z wielu źródeł

Muzyka może być odtwarzana na wiele sposobów, dzięki kompatybilności głośnika Audio Pro C20 z wieloma różnorodnymi serwisami internetowymi i funkcjami. Strumieniuj dźwięk ze smartfona, komputera lub za pośrednictwem Apple AirPlay 2, Google Cast, Bluetooth lub funkcji Audio Pro Multiroom. Głośnik wspiera również takie rozwiązania jak TIDAL Connect i Spotify Connect. Za pośrednictwem wejścia liniowego (2 x RCA) do głośnika C20 podłączysz także urządzenia pozbawione łączności bezprzewodowej, takie jak np. klasyczne odtwarzacze CD.

Audio Pro C20

Współpraca z gramofonem

Audio Pro C20 ma wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy, co pozwala na obsługę odtwarzaczy płyt winylowych pozbawionych tego elementu, a jednocześnie wyposażonych we wkładkę typu MM (z ruchomym magnesem, od ang. Moving Magnet). Dzięki temu możesz cieszyć się analogowym brzmieniem bez potrzeby korzystania z dodatkowego sprzętu. Posiadacze gramofonu z wbudowanym przedwzmacniaczem mogą nadal korzystać z głośnika C20, podłączając do niego odtwarzacz winyli za pomocą wspomnianego wcześniej wejścia liniowego 2 x RCA.

Audio Pro C20

Nagłośnienie telewizora

Głośnik C20 ma wbudowane złącze HDMI z obsługą zwrotnego kanału audio ARC (od ang. Audio Return Channel). Dzięki temu możesz korzystać z niego nie tylko do słuchania muzyki, ale także do odtwarzania dźwięku ulubionych programów telewizyjnych i filmów. Wystarczy połączyć głośnik z telewizorem za pomocą kabla HDMI (z wykorzystaniem wyjścia HDMI ARC w telewizorze). Podłączenie przez HDMI pozwala ponadto na obsługę podstawowych funkcji głośnika za pomocą pilota do telewizora. Jeśli jednak nie możesz skorzystać z tego złącza, model C20 ma też cyfrowe wejście optyczne.

Potężne, angażujące brzmienie

Głośnik C20 ma akustycznie dostrojoną drewnianą obudowę typu bass reflex z otworem ulokowanym z tyłu. Wyposażony jest w układ wzmocnienia klasy D, zapewniający łącznie 190 W mocy. Pozwala uzyskać bogate i angażujące brzmienie. W razie potrzeby do głośnika możesz podłączyć zewnętrzny subwoofer aktywny, np. Audio Pro SW-5, a tym samym jeszcze bardziej zwiększyć i tak już imponującą wydajność przetwarzania basu przez głośnik firmy Audio Pro.

Audio Pro C20

Klasyczne stereo lub multiroom

Potrzebujesz jeszcze szerszej sceny dźwiękowej? Audio Pro ma dla Ciebie rozwiązanie – dwa głośniki C20 możesz łatwo sparować, tworząc potężnie brzmiącą parę stereo za pośrednictwem aplikacji Audio Pro Control lub Apple AirPlay 2. Głośnik C20 można również włączyć w już istniejący system multiroom – dodając go do innych głośników Audio Pro z wielokrotnie nagradzanych serii A, C lub D – z wykorzystaniem funkcji AirPlay 2, Google Cast lub multiroom Audio Pro. Dzięki temu możesz np. włączyć płytę winylową na gramofonie podłączonym do głośnika C20 stojącego w salonie i odtwarzać ją w całym domu na innych głośnikach skomunikowanych w ramach systemu Audio Pro Multiroom.

Przewidywana dostępność

Głośnik Audio Pro C20 będzie dostępny w trzech wariantach kolorystycznych: klasycznej czerni, satynowej bieli i stylowej szarości. Front wykonany z tkaniny jest przymocowany do C20 za pomocą magnesów, a więc można go łatwo zdjąć, jeśli np. użytkownik woli wygląd głośnika bez założonej maskownicy. Model C20 szwedzkiego producenta ma trafić do sprzedaży w salonach Top Hi-Fi & Video Design oraz za pośrednictwem strony internetowej tophifi.pl już w lutym br.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: