Poprzedni
Następny

Audeze wraca do brzmienia pierwszej wersji LCD2

Firma ze słonecznej Kalifornii nie ustaje w dostarczaniu miłośnikom doskonałych brzmień kolejnych powodów do radości. Wkrótce do sprzedaży trafią nowe słuchawki z serii LCD oznaczone symbolem LCD2c (LCD-2 Classic).

Na temat modelu LCD-2 wylano już morze cyfrowego atramentu i nie stało się tak bez powodu. Traktowane przez posiadaczy jak dzieło sztuki, słuchawki zachwycają wysoką jakością materiałów z jakich zostały wykonane. Zachwyt ten zmieniał się uwielbienie po założeniu ich na uszy i doświadczeniu generowanych przez nie dźwięków. Model LCD-2 przez lata swojej obecności na rynku ulegał jednak zmianom i modyfikacjom wprowadzanym przez producenta - stąd wzięły się LCD2c, a małe „c” na końcu oznacza „classic” i odnosi się do charakterystycznego, ciepłego brzmienia pierwszej wersji.

Audeze LCD-2 Classic

Przy okazji postanowiono poddać słuchawki również kuracji odchudzającej. Zastosowanie lżejszych materiałów oraz nowego sposobu zawieszenia sprawia, że LCD2c są bardzo wygodne i lekkie. Przetworniki planarne znajdujące się wewnątrz wokółusznych muszli gwarantują czysty i precyzyjny dźwięk. Membrana cieńsza od ludzkiego włosa jest 4-krotnie większa od membran przetworników w tradycyjnych słuchawkach i wyróżnia się szybkością odpowiedzi, radykalnie zredukowanymi zniekształceniami, wyższą rozdzielczością i udoskonalonym obrazowaniem. Magnesy umieszczone po obu stronach membrany zapewniają jednakową siłę napędową na całej powierzchni, gwarantując niemal zerowe zniekształcenia.

Wkrótce podamy cenę tego modelu, ale już na tym etapie z radością możemy oznajmić, że będą to najtańsze słuchawki z linii LCD.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: