Poprzedni
Następny

Audeze wprowadza nowy model słuchawek!

Kalifornijska firma już niejeden raz udowodniła, że uważnie wsłuchuje siew głos konsumentów. Po zaprezentowaniu modelu o niskiej impedancji LCD-4Z i powrocie na żądania fanów do pierwotnego brzmienia w modelu LCD-2c, Audeze zapowiedziało model LCD-2 o zamkniętej konstrukcji.

Audeze LCD-2 Closed Back

Model LDC-2 wprowadził firmę Audeze na mapę światowego high-endu, a audiofilom zapewnił najwyższej jakości, niemal pozbawiony zniekształceń, dźwięk. Teraz do dyspozycji miłośników brzmienia Audeze trafi model LDC-2 Closed Back, wyposażony w zamknięte muszle, skuteczniej izolujące użytkownika od hałasu otoczenia i zapewniający charakterystyczny profil soniczny oryginału.

Zamknięta konstrukcja LCD2 zapewnia silne i wciągające wrażenia. To tylko ty i twoja muzyka odtwarzana przez jedne z najbardziej zaawansowanych przetworników planarnych, jakie istnieją na świecie. 106-milimetrowe ultra cienkie membrany wprawiane są w ruch przez magnesy neodymowe N50 umieszczone po obu stronach membran.

Audeze LCD-2 Closed Back

Najnowsza konstrukcja Audeze zapewnia doskonałą dynamikę i gwarantuje ultra-niskie zniekształcenia. Bogate, angażujące brzmienie z głębokim, dobrze kontrolowanym basem zachwyca swoją precyzją i w razie potrzeby staje się niesamowicie delikatne. Dokładnie tak, jak w przypadku oryginału.

Zaprojektowane z myślą o wielogodzinnym słuchaniu muzyki, LCD-2 Closed Back wyposażone są w lekki stalowy pałąk nagłowny, specjalne nylonowe pierścienie z krystalicznymi wtrąceniami oraz wyprofilowane piankowe kołnierze wokółuszne z pamięcią kształtu. Wszystkie te elementy razem tworzą niezwykle komfortową konstrukcję, która zapewnia najwyższy poziom wygody użytkowania.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: