Audeze
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

Audeze LCD-2 Closed Back

Legendarny model LDC-2 teraz w wersji  zamkniętej.

Najważniejsze cechy:

  • planarne przetworniki,
  • zamknięta konstrukcja,
  • niski poziom zniekształceń,
  • magnesy neodymowe po obu stronach membran.

Model LDC-2 wprowadził firmę Audeze na mapę światowego high-endu, a audiofilom zapewnił najwyższej jakości, niemal pozbawiony zniekształceń, dźwięk. Teraz do dyspozycji miłośników brzmienia Audeze trafia model LDC-2 Closed Back, wyposażony w zamknięte muszle skuteczniej izolujące użytkownika od hałasu otoczenia i zapewniający charakterystyczny profil soniczny oryginału.

Audeze LCD-2 Closed Back

Zamknięta konstrukcja LCD2 zapewnia silne i wciągające wrażenia. To tylko ty i twoja muzyka odtwarzana przez jedne z najbardziej zaawansowanych przetworników planarnych, jakie istnieją na świecie. 106-milimetrowe ultra cienkie membrany wprawiane są w ruch przez magnesy neodymowe N50 umieszczone po obu stronach membran.

Najnowsza konstrukcja Audeze zapewnia doskonałą dynamikę i gwarantuje ultra-niskie zniekształcenia. Bogate, angażujące brzmienie z głębokim, dobrze kontrolowanym basem zachwyca swoją precyzją i w razie potrzeby staje się niesamowicie delikatne. Dokładnie tak, jak w przypadku oryginału.

Audeze LCD-2 Closed Back

Zaprojektowane z myślą o wielogodzinnym słuchaniu muzyki, LCD2 Closed-Back wyposażone są w lekki stalowy pałąk nagłowny, specjalne nylonowe pierścienie z krystalicznymi wtrąceniami oraz wyprofilowane piankowe kołnierze wokółuszne z pamięcią kształtu. Wszystkie te elementy razem tworzą niezwykle komfortową konstrukcję, która zapewnia najwyższy poziom wygody użytkowania.

Dane techniczne
Typ Wokółuszne
Przeznaczenie Domowe
Impedancja (Ω) 70
Pasmo przenoszenia (Hz) 10 - 50 000
Zniekształcenia (%) <0.1% @ 100dB
Czułość (dB/V) 97dB/mW
Długość przewodu (m) 1,9
Konstrukcja Zamknięta
Dodatkowe funkcje
Odłączany przewód Tak
Składanie Nie
Aktywna redukcja hałasu Nie
Sterowanie + mikrofon Nie
Futerał Nie
News
Audiofilska odyseja - W wyniku zastosowania zaawansowanego procesu produkcyjnego i najnowszych materiałów powstają bardzo dokładne i niesamowicie brzmiące słuchawki. Wszystkie produkty firmy Audeze są ręcznie robione w USA i przenoszą słuchacza w nowy świat muzyki, pełen bogactwa szczegółów, czystości basów i ogólnej dokładności. PDF [0.97M]
Test / Recenzja
Test AUDEZE iSINE 20 - PDF [672.35K]
  • Audeze wprowadza nowy model słuchawek!

    Kalifornijska firma już niejeden raz udowodniła, że uważnie wsłuchuje siew głos konsumentów . Po zaprezentowaniu modelu o niskiej impedancji LCD-4Z i powrocie na żądania fanów do pierwotnego brzmienia w modelu LCD-2c, Audeze zapowiedziało model LCD-2 o zamkniętej konstrukcji.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław