Poprzedni
Następny

Audeze Penrose – bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla konsol Xbox i PlayStation

Penrose łączy utytułowane planarne przetworniki magnetyczne ze studyjnej klasy mikrofonem, stworzonym z myślą o prowadzeniu rozmów oraz strumieniowaniu, i wyznacza nowy poziom odniesienia dla bezprzewodowych zestawów słuchawkowych następnej generacji.

Audeze Penrose

Słuchawki dla graczy Audeze Penrose dzielą się na dwa modele:

  • Penrose dla Windows, Mac, PlayStation 4 i Playstation 5
  • Penrose X dla Winsows, Xbox One i Xbox Series X

Pierwszy z nich, Audeze Penrose, jest już dostępny w sprzedaży w salonach Top Hi-Fi & Video Design. 

Wiodący producent audiofilskich słuchawek klasy high-end, firma Audeze, wzbogaca swoją gamę produktową o nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Penrose, stworzony z myślą o użytkownikach konsol oraz graczach PC. Najnowszy model poszerza rodzinę słuchawek Audeze dla graczy, którą tworzy high-endowa konstrukcja LCD-GX oraz gamingowy zestaw słuchawkowy Mobius 3D Surround Sound PC. Penrose został opracowany dla konsol Microsoft Xbox Series X oraz PlayStation 5 i wyposażony jest w planarne przetworniki magnetyczne Audeze (100 mm), studyjnej klasy mikrofon oraz bezstratną łączność bezprzewodową 2,4 GHz o niskim opóźnieniu. Dzięki temu połączeniu zaawansowanych rozwiązań technicznych użytkownicy zyskują najlepszą możliwą jakość brzmienia i bezprzewodową funkcjonalność.

Cechy:
● Planarne przetworniki magnetyczne Audeze 100 mm;
● Studyjnej klasy mikrofon;
● Bezstratna łączność bezprzewodowa 2,4 GHz o niskim opóźnieniu;
● Bluetooth 5.0 (SBC i AAC);
● Mobilna i desktopowa aplikacja Audeze HQ z korektorem EQ i przełączaniem "samosłyszalności".

Zastosowany w słuchawkach Penrose mikrofon został opracowany tak, aby gwarantował wysoką jakość brzmienia głosu ludzkiego, co ułatwia prowadzenie rozmów i strumieniowanie. Mikrofon mocowany jest na elastycznym pałąku, co ułatwia jego regulację. Ponadto projektanci wykorzystali filtry szumu, które redukują dźwięk tła nawet o 20 dB i które minimalizują zakłócenia komunikacji pomiędzy graczami.

Audeze Penrose

W skład bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Penrose wchodzi także specjalny klucz USB. Można podłączyć go do dostępnych dzisiaj konsol i komputerów stacjonarnych, a także do konsol Xbox Series X oraz PlayStation 5, które zadebiutują jesienią br. Wbudowana łączność Bluetooth 5.0 pozwala również na połączenie Penrose z urządzeniami przenośnymi obsługującymi Bluetooth i wspierającymi kodeki SBC oraz AAC. Oba połączenia bezprzewodowe i Bluetooth mogą być aktywowane równocześnie, pozwalając użytkownikowi spersonalizować w czasie rzeczywistym ustawienia dźwiękowe swoich Penrose przy użyciu mobilnej i desktopowej aplikacji Audeze HQ.

Bezprzewodowy zestaw planarnych słuchawek magnetycznych Audeze Penrose dostępny jest w dwóch wersjach, Penrose (dla konsol PlayStation 4 i PlayStation 5 oraz komputerów Windows i Mac) i Penrose X (dla konsol Xbox One i Xbox Series X oraz komputerów Windows). 

"Jesteśmy podekscytowani tym, że możemy zaoferować graczom prawdziwy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy", mówi Sankar Thiagasamudram, prezes Audeze, i dodaje: "Penrose jest ogromnym krokiem w przód w odniesieniu do bezprzewodowego dźwięku z konsol do gry i nie możemy się doczekać, żeby ludzie mogli go usłyszeć".Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: