Poprzedni
Następny

Audeze LCD-4z

Miłośnicy brzmienia ciepłego jak kalifornijski klimat w końcu dostają do rąk słuchawki o niskiej impedancji. Dzięki zmianom konstrukcyjnym w modelu LCD-4z wynosi ona tylko 15Ω.

Najnowszy model powstał w oparciu o wielokrotnie nagradzaną konstrukcję LCD-4. Ten flagowiec model odznaczał się impedancją na poziomie 200Ω, co predysponowało go raczej do zastosowań domowych i gry w referencyjnymi wzmacniaczami słuchawkowymi. W LCD-4z projektanci zastosowali specjalne 15Ω cewki, dzięki czemu słuchawki są znacznie łatwiejsze do wysterowania.

Audeze LCD-4z

Do budowy słuchawek użyto, jak zwykle w przypadku Audeze, najlepszych dostępnych materiałów. Magnezowe pierścienie nadają LCD-4z odpowiednią wytrzymałość i lekkość, a przy tym są materiałem nie rezonującym, pozwalając uzyskać niesamowicie czysty dźwięk. Design i kolorystyka skłaniają się ku dyskretnej elegancji, ciemna elegancka obudowa współgra ze złotymi detalami.

Audeze LCD-4z

Planarne przetworniki o supercienkich membranach to popisowa technologia kalifornijskiej firmy i nie mogło jej zabraknąć w najnowszym modelu. Do budowy LCD-4z użyto membran wykonanych z materiału lżejszego od powietrza, które wprawiają w ruch. Płynące z tego faktu korzyści to m.in. szybsza reakcja pozwalająca uzyskać lepszą odpowiedź impulsową, doskonalsze obrazowanie, a także bardziej liniowe, głębsze i precyzyjniejsze odwzorowanie basu w porównaniu z jakimikolwiek innymi słuchawkami.

Audeze LCD-4z

Ponad to w modelu LCD-4z znajdziemy technologie znane z innych modeli Audeze. Opatentowane elementy Fazor i matryce magnetycznych Fluxor™. Połączenie z ultra-lekkiej membrany i cewek Uniforce gwarantuje słuchawkom LCD-4z  ekstremalnie niskie zniekształcenia (zazwyczaj 1/10 zniekształceń konwencjonalnych konstrukcji) i wyższą precyzję odwzorowania dźwięku.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: