Poprzedni
Następny

Amplituner Yamaha RX-A6A w wyjątkowych zestawach

Model RX-A6A firmy Yamaha to wyjątkowo funkcjonalna konstrukcja, która sprawdzi się zarówno w systemach stereo, jak i kina domowego. Duża moc, bogata i zróżnicowana paleta połączeń pozwalają na skonfigurowanie systemu perfekcyjnie dopasowanego do Twoich wymagań i preferencji brzmieniowych. Sprawdź propozycje zestawów z tym 9.2-kanałowym, doskonale wyposażonym modelem i wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie.

Yamaha RX-A6A

Poniżej prezentujemy kilka wybranych zestawów z modelem RX-A6A, które możesz nabyć w atrakcyjnych cenach. Więcej przystępnych cenowo konfiguracji wykorzystujących ten amplituner firmy Yamaha znajdziesz na stronie internetowej tophifi.pl. Zachęcamy też do odwiedzenia naszych salonów, gdzie w miłej atmosferze możesz wygodnie przetestować wybrane zestawy, oczywiście, po wcześniejszym umówieniu się z konkretnym punktem sprzedaży Top Hi-Fi & Video Design.

Yamaha RX-A6A + Bowers & Wilkins 703 S2

RX-A6A + 703 S2

Jest to system stereofoniczny z głośnikami podłogowymi od renomowanego producenta, idealny do średniej wielkości pomieszczeń. Dzięki niemu nie tylko rozpoczniesz swoją przygodę z wysokiej prawdziwym dźwiękiem, lecz także będziesz mógł cieszyć się nim przez wiele kolejnych lat. Zestaw ten to także doskonały wstęp do świata kina domowego. W razie potrzeby możesz rozbudować tę konfigurację o dodatkowe kolumny głośnikowe, tworząc system kina domowego 5.1-kanałowy, a nawet 9.2-kanałowy lub też kompatybilny ze standardem Dolby Atmos (np. 5.1.4-kanałowy).

Yamaha RX-A6A + Bowers & Wilkins 603 S2, HTM6 S2, 607 S2

B&W 603 S2, HTM6 S2, 607 S2

Ten wysokiej klasy zestaw kina domowego przeniesie Cię w samo centrum filmowej akcji rozgrywającej się na ekranie lub otoczy muzyką. Perfekcyjnie dopracowane głośniki Bowers & Wilkins z jubileuszowej serii 600 zachwycają brzmieniem, idealnie współgrając z amplitunerem kina domowego Yamahy – modelem RX-A6A. Materiały wideo w 4K i 8K, muzyka wysokiej rozdzielczości, a także specjalne funkcje dla graczy – z tym zestawem z łatwością otworzysz się na nowe doznania i nowe możliwości.

Yamaha RX-A6A + 5 x Bowers & Wilkins M-1

Kompaktowe głośniki i pełnowymiarowy dźwięk? Z zestawem głośnikowym 5.0 opartym na modelu M-1 firmy Bowers & Wilkins i amplitunerze RX-A6A cenionego japońskiego producenta to możliwe. Głośniki cenionej brytyjskiej marki ozdobią każde domowe wnętrze i zapewnią wysokiej jakości, przestrzenne brzmienie. Całości dopełnia amplituner wielokanałowy, który w tym minimalistycznym systemie kina domowego udostępnia szereg nowoczesnych rozwiązań audio-wideo, m.in. obsługę rozdzielczości 8K oraz funkcje dla graczy, a do tego pozwala cieszyć się muzyką z wielu rozmaitych źródeł.

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości zestawu stereo lub kina domowego, ale nie wiesz, na jaki sprzęt audio się zdecydować, zachęcamy do wizyty w salonie sprzedaży Top Hi-Fi & Video Design. Dostępni na miejscu specjaliści pomogą w wyborze komponentów dostosowanych do Twoich potrzeb. Odpowiedzą też na wszystkie pytania związane z oferowanymi urządzeniami. Zachęcamy też do umawiania się na odsłuchy w naszych salonach, co pozwoli, jeszcze przed podjęciem decyzji zakupowej, sprawdzić skomponowany zestaw audio w praktyce.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: