Poprzedni
Następny

Kolumny głośnikowe Indiana Line Nota nawet do 30% taniej

Indiana Line Nota to seria kolumn głośnikowych, która powstała z myślą o nowoczesnych systemach audio, wykorzystujących nie tylko analogowe, ale także cyfrowe źródła dźwięku. Tworzy ją 5 zróżnicowanych pod względem konstrukcyjnym modeli. Z ich wykorzystaniem możesz stworzyć zarówno świetnie brzmiący system stereofoniczny, jak i system kina domowego. Teraz kolumny Indiana Line Nota możesz nabyć w promocyjnych cenach, niższych nawet o 30%.

Indiana Line Nota Promocja

Kolumny podstawkowe Indiana Line Nota 240 X, 250 X i 260 X, a także kolumnę podłogową Nota 550 X, możesz nabyć w cenach niższych o 20% niż sugerowane ceny detaliczne tych modeli. Głośnik centralny Nota 740 X, niezastąpiony w kinie domowym wykorzystującym kolumny Indiana Line z serii Nota, kupisz już o 30% taniej niż jego sugerowana cena detaliczna. Jest to więc doskonała okazja, aby w niezwykle przystępnej cenie stworzyć wysokiej jakości system audio, dopasowany do Twoich potrzeb. Promocyjne ceny obowiązują do końca lipca 2022 roku.

Kolumny Indiana Line Nota pozwalają uzyskać wysoką jakość dźwięku oraz dużą dynamikę, co niezbędne jest do skutecznego oddania emocji zarówno koncertów „na żywo”, jak i filmowych ścieżek dźwiękowych. Doskonała selekcja i odpowiednie połączenie poszczególnych podzespołów zastosowanych w modelach z serii Nota sprawiają, że niemal ożywiają one przetwarzane dźwięki, kreując spektakl wyjątkowy pod względem akustycznym.

Zapraszamy do naszych salonów sprzedaży Top Hi-Fi & Video Design, gdzie w miłej atmosferze przekonasz się o możliwościach brzmieniowych kolumn głośnikowych z serii Nota marki Indiana Line. Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej tophifi.pl, gdzie bez wychodzenia z domu możesz nabyć kolumny Indiana Line Nota w promocyjnych cenach.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: