Poprzedni
Następny

Aktualizacja aplikacji BluOS do wersji 4.0

Firma Lenbrook International, właściciel marek NAD, Bluesound i PSB Speakers, przygotował nową wersję darmowej aplikacji BluOS Controller dostępnej na urządzenia z systemami iOS, Android oraz Windows i macOS. Wersja 4.0 wprowadza kluczowe ulepszenia, takie jak m.in. przeprojektowany interfejs użytkownika, łatwiejszą nawigację czy udoskonalona funkcja wyszukiwania.

Wzmacniacz sieciowy NAD M10 v2 - your music, wykorzystując ethernet, its name, można podłączyć parę głośników pulse m

BluOS to najwyższej jakości ekosystem do zarządzania muzyką multiroom. Najnowsza aktualizacja oprogramowania do wersji 4.0 przyniosła szereg zmian.

Ulepszona nawigacja

W aplikacji został dodany dolny pasek nawigacyjny z łatwymi do zidentyfikowania ikonami strony głównej, polubionych treści, odtwarzaczy muzycznych i wyszukiwania. Wprowadzona zmiana zapewnia szybki dostęp do najważniejszych funkcji aplikacji jednym dotknięciem. Dodatkowo nowy ekran wyszukiwania dostarcza bardziej szczegółowe i szybsze wyniki.

Spersonalizowana zawartość

Zakładka „Ulubione” gwarantuje błyskawiczny dostęp do polubionych przez użytkownika treści z możliwością dostosowania widoku według list odtwarzania, wykonawców, albumów, utworów i stacji.

Scentralizowany dostęp

Ekran z zakładką „Muzyka” łączy źródła muzyki, dostępne usługi streamingowe i wejścia urządzeń w jednym obszarze, dzięki czemu można łatwo przełączać się między podłączonymi strefami.

Ulepszone sterowanie odtwarzaczem

Użytkownicy mogą teraz łatwo przełączać się między ekranami Teraz odtwarzane i Kolejka odtwarzania, z nową ikoną grupowania oraz wskaźnikami jakości próbkowanego dźwięku i odtwarzania strefowego.

Dostępność

Od 17 października br. użytkownicy są proszeni o pobranie oficjalnej aktualizacji oprogramowania BluOS do wersji 4.0. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami w aplikacji BluOS Controller na urządzeniu z systemem iOS lub Android.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: