Poprzedni
Następny

7 Top Hi-Fi prezentów na I Komunię Świętą

Średnia ocen: 4.9
(28 ocen) 10 komentarzy

Odtwarzacze muzyczne i słuchawki z jednej strony pozwalają zaprezentować pełnię możliwości brzmieniowych nowoczesnych urządzeń elektronicznych, a z drugiej pozwalają pokazać dziecku piękno muzyki.

Maj to w wielu polskich domach czas komunii świętej i czas… poszukiwań prezentów. Jak co roku, rodzice, chrzestni i dziadkowie będą zastanawiali się, czym upamiętnić ten duchowy krok w kierunku dorosłości. Chociaż prezenty mają być jedynie dodatkiem do całej uroczystości, to nie ulega wątpliwości, że niezmiennie od wielu dekad są także istotnym elementem tego doniosłego wydarzenia. Od kilku lat na szczycie listy „komunijny prezent” znajdują się elektroniczne gadżety zapewniające dzieciom rozrywkę, m.in. konsole do gier, tablety i smartfony. Ale co wybrać, gdy większość tych urządzeń dziecko już ma?

Zestawy muzyczne

Ciekawą i praktyczną alternatywą może być nowoczesny zestaw muzyczny. Dzięki niemu dziecko już na początku edukacji może kształcić swój słuch muzyczny, dopełniając jednocześnie funkcjonalność najnowszych rozrywkowych gadżetów.

  1. Yamaha MCR-N560 to konstrukcja z dopracowanej brzmieniowo i funkcjonalnie serii PianoCraft. Ten kompaktowy system przekonuje bogatym wyposażeniem i fantastycznym dźwiękiem. Użytkownicy tabletów i smartfonów mogą np. pobrać bezpłatną aplikację NP Controller, dostępną na urządzenia z systemem iOS oraz Android. Aplikacja pozwala sterować systemem muzycznym, a także przesyłać bezprzewodowo muzykę ze smartfonu lub tabletu. Jeśli dziecko ma dostęp np. do iPhona, dzięki technologii AirPlay może również strumieniować muzykę z iUrządzenia. Możliwości MCR-N560 poszerza obsługa funkcji sieciowych, umożliwiająca odtwarzanie plików muzycznych udostępnionych w domowej sieci. Współpracę z zewnętrznymi źródłami dźwięku ułatwiają umieszczone na przednim panelu port USB i wejście mini jack.

yamaha pianocraft komunia prezent 2014

 

  1. MCR-042 ma jeszcze bardziej kompaktowe rozmiary, ale jest nie mniej funkcjonalną konstrukcją co PianoCraft, a do tego dostępną w jednym z dziesięciu żywych kolorów. Możliwości współpracy z odtwarzaczami muzycznymi rozszerza cyfrowe gniazdo USB na przednim panelu, a funkcjonalność zwiększa obsługa bezpłatnej aplikacji DTA Controller oraz specjalny budzik IntelliAlarm. Trzy minuty przed włączeniem sygnału zaczyna płynąć muzyka z iPoda lub iPhona i stopniowo narastając łagodnie budzi dziecko muzyką.

yamaha mcr-042 komunia prezent 2014

 

Bezprzewodowe stacje głośnikowe

Alternatywą dla systemów z rozstawianymi kolumnami są bezprzewodowe stacje głośnikowe i urządzenia przenośne. Gwarantują one wysokiej jakości brzmienie w połączeniu z ponadczasowym wzornictwem i funkcjonalnością.

  1. Bowers & Wilkins Flex jest w pełni bezprzewodową konstrukcją, która dzięki technologii AirPlay pozwala bezprzewodowo przesyłać muzykę np. z iPhona, iPada lub iPoda touch. Korzystając z wejść znajdujących się na tylnej ściance można również podłączyć dowolny zewnętrzny odtwarzacz muzyczny.

 

  1. Bowers & Wilkins Z2 oprócz technologii AirPlay wyposażony jest także w złącze dokujące. Podobnie jak model A5 wykorzystuje zaawansowane układy cyfrowe, dzięki którym niezależnie od poziomu głośności zapewniają wysokiej jakości, pozbawiony zniekształceń dźwięk.

Bowers&Wilkins Z2 komunia prezent 2014

 

  1. Yamaha MusicCast20 to przenośny głośnik obsługujący technologię Bluetooth oraz multiroom.

 

Słuchawki

Poszukując ciekawego prezentu komunijnego nie można pominąć słuchawek. Bardzo szeroka oferta tych konstrukcji pozwala znaleźć modele lifestylowe, które trafią w gust dzieci interesujących się nowoczesnymi rozwiązaniami, a także eleganckie modele.

  1. Słuchawki Yamaha HPH-PRO300 wyposażone są w stosunkowo nieduże nauszniki, które doskonale dopasowują się do uszu dziecka. Regulowany pasek nagłowny ułatwia wygodne utrzymanie słuchawek na głowie dziecka, a miękkie poduszki nauszników zwiększają komfort użytkowania. Yamaha HPH-PRO300 to także idealny prezent dla małego fana motocykli. Słuchawki dostarczane są w czterech kolorach – białym, czarnym, czerwonym i niebieskim – przy czym ten ostatni nawiązuje do lakieru zarezerwowanego dla sportowych motocykli Yamaha.

yamaha HPH-pro300 komunia prezent 2014

 

  1. Dzieciom, które we wszystkim doszukują się swoistej elegancji warto sprezentować słuchawki Bowers & Wilkins P3. To konstrukcja nauszna, która dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów będzie służyła przez wiele kolejnych lat. Słuchawki P3, podobnie jak Yamahy HPH-PRO300, można złożyć i umieścić, np. na czas podróży, w specjalnym etui. Model Bowers & Wilkins przekonuje lekką konstrukcją i wzorniczą elegancją, idealnie pasującą do nowoczesnych urządzeń elektronicznych, m.in. tabletów i smartfonów. Oba modele wyposażone są w przewody z wbudowanym mikrofonem/pilotem zdalnego sterowania, pozwalającym sterować podłączonymi urządzeniami, a np. w przypadku iPhona także na prowadzenie rozmów telefonicznych bez konieczności zdejmowania słuchawek.

Bowers&Wilkins p3 komunia prezent 2014

 

Regulamin korzystania z kodu promocyjnego „KOMUNIA”

  1. Kod promocyjny „KOMUNIA” upoważnia do 5% zniżki na zakup asortymentu (prezentowanych 7 artykułów) sklepu internetowego Top Hi-Fi & Video Design oferowanego w ramach oferty „7 Top Hi-Fi prezentów na I Komunię Świętą”.
  2. Oferowany rabat naliczany jest od aktualnych cen on-line, nie może się łączyć z innymi promocjami (np. ofertami zestawów sprzętu czy ratami 0%).
  3. Kod promocyjny „KOMUNIA” ważny jest do 31.05.2014 roku.
Poprzedni
Następny
4.9
Ocena:
Średnia ocen: 4.9

(28 ocen)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: