Poprzedni
Następny

30-lecie sieci salonów Top Hi-Fi & Video Design

Sieć Top Hi-Fi & Video Design świętuje w 2024 roku 30. rocznicę działalności. Na przestrzeni lat zyskała ona olbrzymie zaufanie klientów, a pracownicy salonów miano „Ekspertów dobrego brzmienia”. Obecnie Top Hi-Fi & Video Design to już 21 punktów sprzedaży w 15 miastach Polski oraz sklep internetowy tophifi.pl. Na klientów sieci czeka szeroka oferta sprzętu audio i audio-wideo, dostarczana przez ok. 50 renomowanych producentów z całego świata.

30 lat Top Hi-Fi

Zaufanie wśród klientów osiągnięto m.in. dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników salonów i atrakcyjnej ofercie produktowej, stale dopasowywanej do zmieniających się trendów rynkowych i potrzeb klientów. Od samego początku istnienia sieci Top Hi-Fi jej znakiem rozpoznawczym jest starannie wyselekcjonowana gama urządzeń audio-wideo najlepszych światowych marek.

Ogólnopolska sieć specjalistycznych salonów

Obecnie sieć Top Hi-Fi & Video Design tworzy już 21 nowoczesnych salonów, zlokalizowanych w 15 miastach Polski. Jak przystało na #EkspertówDobregoBrzmienia, w każdym z salonów klienci mogą cieszyć się najwyższym standardem obsługi oraz profesjonalną pomocą w doborze sprzętu i zawsze mają dostęp do wysokiej klasy urządzeń oraz rozmaitych rozwiązań audio-wideo, dopasowanych do ich potrzeb i wymagań.

Każdy salon dysponuje pomieszczeniem odsłuchowym, w którym – jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej – można sprawdzić wyselekcjonowane wcześniej modele, jak i całe zestawy audio.

Sklep internetowy

Duże znaczenie dla rozwoju ogólnopolskiej sieci specjalistycznych salonów audio-wideo miało uruchomienie sklepu internetowego tophifi.pl. Dzięki niemu każdy miłośnik dobrego brzmienia ma szybki i łatwy dostęp do najwyższej jakości produktów.

Specjaliści z Top Hi-Fi & Video Design poświęcają wiele uwagi, aby urządzenia, które trafiają zarówno na półki salonów, jak i do wspomnianego sklepu internetowego, gwarantowały znakomite brzmienie, realizując szeroki zakres oczekiwań pod względem funkcjonalności, designu oraz ceny.

Wyjątkowe oferty na wyjątkowy jubileusz

30-lecie Top Hi-Fi & Video Design to szczególna okazja do świętowania. W ciągu najbliższego roku nie zabraknie więc ciekawych akcji promocyjnych związanych z jubileuszem. Będą one dotyczyły nie tylko salonów stacjonarnych, ale również naszego sklepu internetowego. Zachęcamy zatem do uważnego śledzenia strony internetowej tophifi.pl i zapisania się na newsletter, aby nie przegapić atrakcyjnych, jubileuszowych ofert.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: