Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Bluesound BP100

Uwielbiasz dźwięk, jaki dostarcza twój Bluesound Pulse Flex? Rozszerz funkcjonalność głośnika, montując na jego tylnej ściance Battery Pack BP100. Dzięki niemu będziesz mógł cieszyć się wysoką jakością brzmienia również poza domem. Słuchaj muzyki ze swojego smartfona, tabletu lub innego urządzenia Bluetooth w dowolnym miejscu – w parku, na pikniku lub podczas plenerowego spotkania z przyjaciółmi. Zasilany bateryjnie Pulse Flex równie łatwo podłączysz do swojej sieci domowej Wi-Fi.

Energia w modelu BP100 kumulowana jest w ośmiu akumulatorach AA. W pełni naładowane pozwalają słuchać muzyki przez sześć godzin. Poziom naładowania baterii z łatwością sprawdzisz korzystając z aplikacji BluOS. Model dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej i białej, dzięki czemu Battery Pack BP100 z łatwością dopasujesz do swojego głośnika Pulse Flex.

Inne

Marka: Bluesound

BP100

Special Price 349 zł Regular Price 419 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Battery Pack BP100 do głośnika bezprzewodowego Bluesound Pulse Flex.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: