Marka: Bluesound

BP100

As low as 419 zł
/ sztuka

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 21 zł

Sprawdź szczegóły

Bluesound BP100

Uwielbiasz dźwięk, jaki dostarcza twój Bluesound Pulse Flex? Rozszerz funkcjonalność głośnika, montując na jego tylnej ściance Battery Pack BP100. Dzięki niemu będziesz mógł cieszyć się wysoką jakością brzmienia również poza domem. Słuchaj muzyki ze swojego smartfona, tabletu lub innego urządzenia Bluetooth w dowolnym miejscu – w parku, na pikniku lub podczas plenerowego spotkania z przyjaciółmi. Zasilany bateryjnie Pulse Flex równie łatwo podłączysz do swojej sieci domowej Wi-Fi.

Energia w modelu BP100 kumulowana jest w ośmiu akumulatorach AA. W pełni naładowane pozwalają słuchać muzyki przez sześć godzin. Poziom naładowania baterii z łatwością sprawdzisz korzystając z aplikacji BluOS. Model dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej i białej, dzięki czemu Battery Pack BP100 z łatwością dopasujesz do swojego głośnika Pulse Flex.

Specyfikacja Bluesound BP100

Opinie o Bluesound BP100

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: