Kino Domowe


Kino domowe to niezmiennie najlepszy sposób na uzyskanie spektakularnego brzmienia filmowych efektów dźwiękowych. System kina domowego to także najkrótsza droga do połączenia dwóch światów: brzmienia przestrzennego i dźwięku stereofonicznego. Mnogość rozwiązań i projektantów systemów AV pozwala z łatwością wybrać sprzęt, który w maksymalnym stopniu będzie spełniał oczekiwania użytkownika. Szukając perfekcyjnie dopracowanych i trwałych konstrukcji urządzeń pozwalających zbudować system kina domowego warto zwrócić uwagę na sprawdzone urządzenia cenionych producentów, m.in. Yamaha, Classe, Bowers & Wilkins, Rotel i Krell.

Najbardziej wymagający mogą zbudować swój zestaw w oparciu o dzielone konstrukcje – procesor AV i wzmacniacz AV – które będą współpracowały ze źródłem materiału audio-wizualnego, jak np. odtwarzacz BD/DVD, i zestawem kolumn głośnikowych. W ten sposób nabywca zyskuje możliwość rozkoszowania się nawet 11.2-kanałowym brzmieniem i może korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych w sprzęcie AV.

Porównywalne możliwości do konstrukcji dzielonych charakteryzują amplitunery AV, które łączą w sobie sekcję procesora AV, wielokanałowej końcówki mocy oraz radia. Coraz liczniejsza grupa amplitunerów AV obsługuje także funkcje sieciowe, dzięki czemu już za bardzo przystępną kwotę można znaleźć konstrukcje pozwalające korzystać z niemal wszystkich nowinek technicznych.

Niesamowitą uniwersalnością mogą pochwalić się soundbary, a w szczególności ich najbardziej zaawansowane modele – cyfrowe projektory dźwięku. To urządzenia, które w jednej obudowie skrywają od dwóch do nawet kilkudziesięciu głośników, z pomocą których dostarczają brzmienie przestrzenne. Soundbary są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą cieszyć się wielokanałowym dźwiękiem bez konieczności rozstawiania całego zestawu kolumn głośnikowych.

Porównywarka 0
Filtry
Producent
Cena
Odtwarzacz BD/DVD Yamaha BD-A1040
Wyprzedaż

Yamaha BD-A1040

Yamaha
Odtwarzacze Blu-ray / DVD
2 329 zł cena regularna
1 599
sztuka
cena online

Uniwersalny odtwarzacz BD/DVD Yamaha BD-A1040 zapewniający wysoką jakość dźwięku i perfekcyjnie dopełniający linię zaawansowanych amplitunerów AV z serii Aventage. BD-A1040 odtwarza płyty Blu-ray 3D, obsługuje Miracast, przekonuje funkcjami sieciowymi i wykorzystuje wbudowane Wi-Fi oraz Bluetooth.

Brak produktu

Yamaha BD-A1060

Yamaha
Odtwarzacze Blu-ray / DVD
2 795 zł cena regularna
2 649
sztuka
cena online

Yamaha BD-A1060 jest wysokiej klasy odtwarzaczem Blu-ray z referencyjnej serii Aventage. Urządzenie zapewnia dostęp do funkcji sieciowych i oprócz płyt Blu-ray/DVD obsługuje również płyty CD/SACD oraz pliki wysokiej rozdzielczości (DSD, FLAC). Funkcjonalność modelu zwiększa Wi-Fi. 

Yamaha BD-S477

Yamaha
Odtwarzacze Blu-ray / DVD
1 099 zł cena regularna
799
sztuka
cena online

Odtwarzacz Blu-ray Yamaha BD-S47 obsługujący technologię Miracast i zapewniający dostęp do funkcji sieciowych. Urządzenie umożliwia odtwarzanie plików wysokiej rozdzielczości i kompatybilny jest z aplikacją Control App.

Yamaha BD-S681

Yamaha
Odtwarzacze Blu-ray / DVD
1 795 zł cena regularna
1 689
cena online

Yamaha BD-S681 to najnowszy odtwarzacz płyt Blu-ray™ w ofercie firmy Yamaha. Wyróżniają go możliwość skalowania obrazu do rozdzielczości 4K, łączność bezprzewodowa Wi-Fi, Wi-Fi Direct i Miracast™, obsługa plików wysokiej rozdzielczości DSD, FLAC, ALAC i płyt SACD oraz nowatorski tryb CD i tryb Pure Direct. 

Pioneer BDP-LX58

Pioneer
Odtwarzacze Blu-ray / DVD
3 499
sztuka
cena online

BDP-LX58 to wszechstronny odtwarzacz Blu-ray 3D, który oprócz kompatybilności z płytami SACD/DVD-Audio wyróżnia się także obsługą funkcji sieciowych. Urządzenie pozwala także odtwarzać pliki audio high-res i po połączeniu z domową siecią zapewnia dostęp do z YouTube i zdjęć w programie Picasa.

Classe CA-5300

Classe
Wzmacniacze AV
42 500
sztuka
cena online

5-kanałowy wzmacniacz AV Classe CA-5300 z najnowszej serii Delta. Urządzenie uzyskuje moc 300 W na kanał i wyróżnia się ogromną wydajnością i wyszukanymi rozwiązaniami zapewniającymi doskonałą stabilność.

Brak produktu

Classe CT-5300

Classe
Wzmacniacze AV
42 000
sztuka
cena online

5-kanałowy wzmacniacz mocy uzyskujący 300 W na kanał. CT-5300 wyposażone jest w IC Tunnel, złożony z sensora i mikroprocesora, kontrolujący i zarządzający temperaturą wewnątrz urządzenia.

Brak produktu

Classe CT-SSP

Classe
Procesory AV
42 500
sztuka
cena online

10-kanałowy przedwzmacniacz/procesor AV Classe CT-SSP wyposażony w połączenia zbalansowane i single ended dla każdego kanału, port HDMI, układ DSP oraz zestaw kodeków, m.in. Dolby TrueHD i DTSHD Master Audio.

Brak produktu

Yamaha CX-A5000

Yamaha
Procesory AV
11 499 zł cena regularna
6 499
sztuka
cena online

Absolutna jakość, procesor AV Yamaha CX-A5000 absolutny realizm. Topowy 11.2-kanałowy przedwzmacniacz AV z serii Aventage. Doskonała jakość dźwięku połączona z doskonałym kunsztem zapewnia niezrównane doświadczenie muzyczne. Wykorzystuje najnowsze technologie, w tym bardzo sztywne chassis, przetworniki cyfrowo-analogowe ESS i niezawodne zbalansowane złącza.

Brak produktu

Yamaha CX-A5100

Yamaha
Przedwzmacniacze
11 599
sztuka
cena online

CX-A5100 to flagowy, 11.2-kanałowy przedwzmacniacz AV Yamahy, wyróżniający się niespotykaną precyzją wykonania, obsługą najnowszych formatów dźwięku przestrzennego 3D, m.in. Dolby Atmos i DTS:X, a także funkcjami sieciowymi oraz kompatybilnością z plikami wysokiej rozdzielczości. 

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław