Kino Domowe


Kino domowe to niezmiennie najlepszy sposób na uzyskanie spektakularnego brzmienia filmowych efektów dźwiękowych. System kina domowego to także najkrótsza droga do połączenia dwóch światów: brzmienia przestrzennego i dźwięku stereofonicznego. Mnogość rozwiązań i projektantów systemów AV pozwala z łatwością wybrać sprzęt, który w maksymalnym stopniu będzie spełniał oczekiwania użytkownika. Szukając perfekcyjnie dopracowanych i trwałych konstrukcji urządzeń pozwalających zbudować system kina domowego warto zwrócić uwagę na sprawdzone urządzenia cenionych producentów, m.in. Yamaha, Classe, Bowers & Wilkins, Rotel i Krell.

Najbardziej wymagający mogą zbudować swój zestaw w oparciu o dzielone konstrukcje – procesor AV i wzmacniacz AV – które będą współpracowały ze źródłem materiału audio-wizualnego, jak np. odtwarzacz BD/DVD, i zestawem kolumn głośnikowych. W ten sposób nabywca zyskuje możliwość rozkoszowania się nawet 11.2-kanałowym brzmieniem i może korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych w sprzęcie AV.

Porównywalne możliwości do konstrukcji dzielonych charakteryzują amplitunery AV, które łączą w sobie sekcję procesora AV, wielokanałowej końcówki mocy oraz radia. Coraz liczniejsza grupa amplitunerów AV obsługuje także funkcje sieciowe, dzięki czemu już za bardzo przystępną kwotę można znaleźć konstrukcje pozwalające korzystać z niemal wszystkich nowinek technicznych.

Niesamowitą uniwersalnością mogą pochwalić się soundbary, a w szczególności ich najbardziej zaawansowane modele – cyfrowe projektory dźwięku. To urządzenia, które w jednej obudowie skrywają od dwóch do nawet kilkudziesięciu głośników, z pomocą których dostarczają brzmienie przestrzenne. Soundbary są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą cieszyć się wielokanałowym dźwiękiem bez konieczności rozstawiania całego zestawu kolumn głośnikowych.

Porównywarka 0
Filtry
Producent
Cena

Yamaha BD-A1060

Yamaha
Odtwarzacze Blu-ray / DVD
2 795 zł cena regularna
2 649
sztuka
cena online

Yamaha BD-A1060 jest wysokiej klasy odtwarzaczem Blu-ray z referencyjnej serii Aventage. Urządzenie zapewnia dostęp do funkcji sieciowych i oprócz płyt Blu-ray/DVD obsługuje również płyty CD/SACD oraz pliki wysokiej rozdzielczości (DSD, FLAC). Funkcjonalność modelu zwiększa Wi-Fi. 

Yamaha BD-S477

Yamaha
Odtwarzacze Blu-ray / DVD
1 099 zł cena regularna
799
sztuka
cena online

Odtwarzacz Blu-ray Yamaha BD-S47 obsługujący technologię Miracast i zapewniający dostęp do funkcji sieciowych. Urządzenie umożliwia odtwarzanie plików wysokiej rozdzielczości i kompatybilny jest z aplikacją Control App.

Yamaha BD-S681

Yamaha
Odtwarzacze Blu-ray / DVD
1 795 zł cena regularna
1 689
cena online

Yamaha BD-S681 to najnowszy odtwarzacz płyt Blu-ray™ w ofercie firmy Yamaha. Wyróżniają go możliwość skalowania obrazu do rozdzielczości 4K, łączność bezprzewodowa Wi-Fi, Wi-Fi Direct i Miracast™, obsługa plików wysokiej rozdzielczości DSD, FLAC, ALAC i płyt SACD oraz nowatorski tryb CD i tryb Pure Direct. 

Pioneer BDP-LX58

Pioneer
Odtwarzacze Blu-ray / DVD
3 499
sztuka
cena online

BDP-LX58 to wszechstronny odtwarzacz Blu-ray 3D, który oprócz kompatybilności z płytami SACD/DVD-Audio wyróżnia się także obsługą funkcji sieciowych. Urządzenie pozwala także odtwarzać pliki audio high-res i po połączeniu z domową siecią zapewnia dostęp do z YouTube i zdjęć w programie Picasa.

Classe CA-5300

Classe
Wzmacniacze AV
42 500
sztuka
cena online

5-kanałowy wzmacniacz AV Classe CA-5300 z najnowszej serii Delta. Urządzenie uzyskuje moc 300 W na kanał i wyróżnia się ogromną wydajnością i wyszukanymi rozwiązaniami zapewniającymi doskonałą stabilność.

Brak produktu

Classe CT-5300

Classe
Wzmacniacze AV
42 000
sztuka
cena online

5-kanałowy wzmacniacz mocy uzyskujący 300 W na kanał. CT-5300 wyposażone jest w IC Tunnel, złożony z sensora i mikroprocesora, kontrolujący i zarządzający temperaturą wewnątrz urządzenia.

Brak produktu

Classe CT-SSP

Classe
Procesory AV
42 500
sztuka
cena online

10-kanałowy przedwzmacniacz/procesor AV Classe CT-SSP wyposażony w połączenia zbalansowane i single ended dla każdego kanału, port HDMI, układ DSP oraz zestaw kodeków, m.in. Dolby TrueHD i DTSHD Master Audio.

Brak produktu

Yamaha CX-A5000

Yamaha
Procesory AV
11 499 zł cena regularna
6 499
sztuka
cena online

Absolutna jakość, procesor AV Yamaha CX-A5000 absolutny realizm. Topowy 11.2-kanałowy przedwzmacniacz AV z serii Aventage. Doskonała jakość dźwięku połączona z doskonałym kunsztem zapewnia niezrównane doświadczenie muzyczne. Wykorzystuje najnowsze technologie, w tym bardzo sztywne chassis, przetworniki cyfrowo-analogowe ESS i niezawodne zbalansowane złącza.

Brak produktu

Yamaha CX-A5100

Yamaha
Przedwzmacniacze
11 599
sztuka
cena online

CX-A5100 to flagowy, 11.2-kanałowy przedwzmacniacz AV Yamahy, wyróżniający się niespotykaną precyzją wykonania, obsługą najnowszych formatów dźwięku przestrzennego 3D, m.in. Dolby Atmos i DTS:X, a także funkcjami sieciowymi oraz kompatybilnością z plikami wysokiej rozdzielczości. 

Krell Foundation

Krell
Procesory AV
30 999
sztuka
cena online

Procesor AV Krell Foundation bez problemu dekoduje najnowsze bezstratne formaty audio oraz przekazuje sygnały wideo bez jakiejkolwiek obróbki, zapewniając w ten sposób dokładność bit w bit aż do 1080p/60. Niezwykle istotnym udogodnieniem, wprowadzonym w Foundation, jest przełącznik Intelligent HDMI. To rozwiązanie, będące kombinacją obwodów i oprogramowania, optymalizuje działanie HDMI. Urządzenie zapamiętuje różne parametry, m.in. elektroniczną identyfikację monitora i rozdzielczość źródła wideo. Dzięki temu wejścia źródłowe są zawsze aktywne, a zmiany źródła, kanału, rozdzielczości wideo i formatu audio przebiegają natychmiastowo.

Brak produktu

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław