Marka: Tivoli Audio

Music System+

Special Price 2 222 zł Regular Price 3 295 zł i
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2222 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły
Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Tivoli Audio Music System+ system mini z CD, tunerem FM, DAB/DAB+ i bluetooth

Tivoli Audio Music System+ to konstrukcja, która wyznacza nowy standard w klasie wszechstronnych urządzeń audio. Dzięki wbudowanej technologii bezprzewodowej Bluetooth (wersja 2.1 + EDR) model ten pozwala odtwarzać muzykę z dowolnego urządzenia przenośnego, np. smartfonu, tabletu, laptopa, obsługującego Bluetooth. Funkcjonalność urządzenia i dostęp do źródeł muzyki rozszerzają wbudowane odtwarzacz płyt CD oraz tunery umożliwiające odbiór radia cyfrowego DAB/DAB+ i analogowego FM RDS.

Music System +

Model Music System+ łączy w sobie prostotę obsługi i funkcjonalność. Czytelny, duży wyświetlacz przekazuje informacje o trybie pracy urządzenia i jednocześnie pokazuje wskazania cyfrowego zegara. Ten ostatni wyposażony jest w funkcję drzemki/timera oraz zapewnia dostęp do dwóch niezależnie ustawianych alarmów. Obsługę Music System+ ułatwia pilot, który pozwala sterować wszystkimi funkcjami modelu. Funkcjonalność urządzenia zwiększają wejście Aux, które umożliwia podłączenie zewnętrznego źródła dźwięku, a także wyjścia słuchawkowe na przednim panelu.

Music System +

Dzięki swojej zaawansowanej konstrukcji Music System+ przekonuje nie tylko wszechstronnością, lecz także wysoką jakością dźwięku. Urządzenie wyposażone jest w oddzielne wzmacniacze, specjalnie opracowane przetworniki i subwoofer w podstawie obudowy (wylot do dołu). Ten ostatni w połączeniu z dwoma portami wentylacyjnymi, zlokalizowanym na tylnej ściance obudowy, gwarantuje mocny, głęboki bas. 

Music System +

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: