Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Radio FM z bluetooth Tivoli Audio Model One BT

Tivoli Audio Model One BT to bardzo proste w obsłudze radio FM/AM, które dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie dźwięku z zewnętrznych urządzeń. Aby zyskać bezprzewodowy dostęp do muzyki wystarczy ustawić pokrętło wyboru źródła w pozycję AUX i po wstępnym sparowaniu urządzeń po prostu rozpocząć odtwarzanie muzyki. To wszystko!

Tivoli Audio Model One BT

Model One BT rozszerza dostęp do źródeł muzyki, dzięki czemu nie trzeba ograniczać się do słuchania wyłącznie radia FM. Zasięg łączności bezprzewodowej wynosi co najmniej 9 m, a obsługa zaawansowanego profilu A2DP gwarantuje wysoką jakość dźwięku.

Tivoli Audio Model One BT

Mimo kompaktowych rozmiarów Tivoli Audio Model One BT dostarcza naturalne brzmienie, za co odpowiada 76-mm przetwornik pełnozakresowy. Urządzenie jest także niezwykle funkcjonalne – projektanci wyposażyli je w tradycyjne, fizyczne złącza wyjściowe, dzięki czemu do odsłuchu muzyki można wykorzystać np. słuchawki.

Tivoli Audio Model One BT

Radioodbiornik przekonuje również atrakcyjnym wzornictwem, łączącym tradycję z nowoczesnością. Na szczególną uwagę zasługuje drewniana obudowa, która nadaje domowy klimat pomieszczeniu, w którym ustawiony jest Model One BT

Wymiary (S x W x G) mm213 x 114 x 133
Waga kg1,86

Marka: Tivoli Audio

Model One BT

Special Price 849 zł Regular Price 895 zł i
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 849 zł
  • Wyjścia cyfrowe: Nie
  • Wymiary (S x W x G) mm: 213 x 114 x 133
  • Waga kg: 1,86

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: