Marka: Hegel

H20

26 999 zł
/ sztuka
  • Moc wyjściowa: 2 x 200 W
  • Moc w mostku: brak danych
  • Ilość kanałów: 2
  • Pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 1350 zł

Sprawdź szczegóły

Wzmacniacz mocy Hegel H20

Hegel H20 jest zaawansowanym wzmacniaczem mocy, wyposażonym w najnowszą wersję technologii Hegel FET. Realnymi korzyściami H20 FET jest bardziej rytmiczny dźwięk z lepszym odwzorowaniem basu. Kolejnym istotnym elementem jest usunięcie harmonicznego echa w zakresie wyższych częstotliwości, co przekłada się na większą ilość detali i gładsze, naturalniejsze brzmienie.

Hegel H20

Podstawowa konstrukcja H20 bazuje na referencyjnej końcówce mocy H30, z najlepszą możliwą implementacją opatentowanych modułów SoundEngine. Zaprojektowany w ponadczasowym stylu charakterystycznym dla produktów Hegel, będzie doskonale prezentował się zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym wnętrzu. Na anodyzowanym panelu przednim, obrabianym przy pomocy szklanych pereł, znajduje się tylko jeden przycisk. Prawdziwie sztywna konstrukcja, w której sama aluminiowa ścianka przednia waży ponad 1,5 kg.

Hegel H20

Nowością w H20 są również panele górny i boczne, obrabiane przy pomocy szklanych pereł. Rozwiązanie to nadaje urządzeniu ekskluzywny wygląd i sprawia, że cała konstrukcja prezentuje się bardziej spójnie. Hegel H20 jest niezwykłym wzmacniaczem mocy, pozwalającym dostarczyć ponad 130 amperów i zapewniającym niskie zniekształcenia. Model ten cechuje się jednym z najwyższych współczynników tłumienia na rynku audio i gwarantuje pełną kontrolę podłączonych kolumn głośnikowych. Wszystko po to, aby uzyskać najbardziej naturalny, rytmiczny i dynamiczny dźwięk na rynku.

Specyfikacja Hegel H20

Moc wyjściowa2 x 200 W
Moc w mostkubrak danych
Ilość kanałów2
Pasmo przenoszenia20Hz-20kHz
Zniekształcenia THD<0.006 % @ 100W, 8 Ω
Stosunek sygnał/szum>100dB
Pobór mocy (max)brak danych
Pobór mocy (standby)60 W
Wymiary (S x W x G) mm430 x 120 x 370
Waga kg25

Opinie o Hegel H20

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: