Marka: AVM

Ovation SA 8.3

 

AVM Ovation SA 8.3 - wzmacniacz stereo

 

 • Nagradzany wzmacniacz stereo single-ended o mocy> 2 x 350 W
 • W pełni zbalansowany stopień wejściowy z technologią lampową OVATION 803 T (2 specjalnie zaprojektowane podwójne triody AVM)
 • Nieograniczone rezerwy mocy z oddzielnymi transformatorami analogowymi L / R o mocy 1 kVA każdy
 • 24 wysokoprądowe tranzystory MOS na każdy kanał
 • Ultra-krótkie ścieżki sygnału: E Caps zintegrowane na stopniach wyjściowych, każde 200 000 µF na kanał
 • Wejścia RCA z solidnymi pozłacanymi gniazdami miedzianymi
 • Automatyczny włącznik / wyłącznik
 • AIR Trigger (inteligentny pilot AVM)
 • Wejście wyzwalające od 5 V do 20 V.
 • Port aktualizacji oprogramowania USB
 • Interfejs szeregowy RS232 (wkrótce aktywowany przez aktualizację oprogramowania)
 • Konsekwentna konstrukcja dual-mono dla absolutnej stabilności obciążenia
 • Przezroczysta szklana pokrywa OVATION
 • Opcjonalny chromowany przód na życzenie

 

Idealnym partnerem dla modułowego przedwzmacniacza Ovation PA8.2 jest wzmacniacz SA 8.3, który dostarczy wymagany poziom mocy nawet do bardzo wymagających kolumn, bez utraty kontroli nad głośnikami. 350 watów (4 Ω) na kanał z pewnością wystarczy do odtwarzania dowolnego rodzaju muzyki, nawet na bardzo wysokim poziomie głośności. Wzmacniacz może również grać na umiarkowanym poziomie bez utraty precyzji i najdrobniejszych detali, a także odtwarzać intymną atmosferę np. orkiestr kameralnych.

AVM Ovation SA 8.2

Linię Ovation tradycyjnie tworzą najbardziej złożone i najdroższe konstrukcje w ofercie  firmy AVM.  Modele te konsekwentnie skupiają się tylko na jednej ważnej rzeczy: doskonałym odwzorowaniu dźwięku, który ma brzmieć zgodnie z zamierzeniami artysty. Osiągnięcie tego pozornie prostego celu jest trudnym zadaniem i wymaga ogromnej wrażliwości muzycznej. Urządzenia AVM zdobywając niezliczone nagrody udowadniają, że ten cel można osiągnąć, a same konstrukcje firmy stają się punktem odniesienia dla wielu specjalistycznych magazynów audio.

Nowa generacja OVATION SA 8.3 została opracowana przez melomanów dla melomanów, aby spełnić nawet największe wymagania dotyczące odtwarzania muzyki. Zapomnij o szumie i zniekształceniach i ciesz się ciepłą i potężną reprodukcją muzyki - niezależnie od tego, jakiego głośnika używasz, bez względu na preferowany styl muzyczny i głośność, którą lubisz najbardziej. Doskonała jakość muzyczna łączy się z bardzo godnym wykończeniem: obudowa jest w całości wykonana z polerowanego i anodowanego aluminium. Wewnętrzne transformatory mocy są zamontowane w obudowie ekranującej, która zapewnia, że żadne mechaniczne szumy lub elektryczne nie mogą wpływać na obwody odpowiedzialne za wzmocnienie sygnału audio.

Zasilacz korzysta w z kondensatorów stabilizujących o pojemności 200 000 µF, ponadto we wzmacniaczu zastosowano 24. tranzystory mocy FET, dzięki czemu, w razie potrzeby, istnieje możliwość przetworzenia 180 amperów w trybie ciągłym. Genialny niebieski wyświetlacz VF informuje o aktualnej mocy i mocy szczytowej. Regulacja ustawień odbywa się za pomocą intuicyjnego systemu menu

OVATION SA 8.3 tak jak wszystkie komponenty hi-fi AVM, jest starannie projektowany i montowany w Malsch w Niemczech. W pobliżu znajdują się także dostawcy obudów i elementów elektronicznych. Ta bliskość pomaga z łatwością utrzymywać najwyższą jakość dostarczanych części i urządzeń hi-fi, w których są one wykorzystywane.

Podczas całego procesu produkcji wykonywane są wielokrotne testy, aby zapewnić absolutną jakość produktów AVM. Po zakończeniu montażu i przeprowadzeniu pierwszej kontroli każdy egzemplarz musi przejść test potwierdzający jego niezawodność. Następnie przeprowadzana jest dokładna inspekcja końcowa przed zapakowaniem urządzenia i jego wysyłką. Wszystko to jest gwarancją stworzenia doskonałego produktu.

Specyfikacja techniczna:

Czułość wejściowa Cinch: 1,4 V / 10 kΩ (100 W / 4 Ω)
Czułość wejściowa XLR: 1,4 V / 20 kΩ (100 W / 4 Ω)
Moc znamionowa przy 4 Ω:> 350 W
Intermodulacja 25 W / 4 Ω: <0,01%
Zniekształcenie 25 W / 4 Ω: <0,005%
Przejściowa intermodulacja (TIM): niemożliwa do zmierzenia
SNR 25 W / 4 Ω:> 100 dB (A)
Zakres częstotliwości: 0,3 Hz -> 400 kHz
Szerokość pasma obciążenia 25 W / 4 Ω: 0,3 Hz -> 400 kHz
Czas narastania / 4 Ω: 1 μs
Szybkość narastania:> 200 V / μs
Współczynnik tłumienia / 8 Ω:> 1000
Zasilanie: 230 V / 50 Hz / 2000 VA max
Tryb zasilania bez sygnału: 150 VA
Stand by: <1 VA
Wymiary (D x S x W): 420 mm x 435 mm x 250 mm
Waga: 42 kg

Specyfikacja AVM Ovation SA 8.3

Ilość kanałów2
Wymiary (S x W x G) mm430 x 250 x 430
Waga kg42

Opinie o AVM Ovation SA 8.3

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: