Przedwzmacniacz stereofoniczny Pass Labs XP-10

Pass Labs XP-10 to zbalansowany przedwzmacniacz stereofoniczny. W przeciwieństwie do bardziej zaawansowanych modeli z modułową konstrukcją (XP-20 i flagowego XP-30), XP-10 jest urządzeniem jednoczęściowym. To ułatwia rozstawienie całego systemu audio. Zastosowanie pojedynczej obudowy w żaden sposób nie ogranicza funkcjonalności przedwzmacniacza – na przedniej, aluminiowej ściance znalazły się m.in. przyciski wyciszenia (Mute), wygaszenia wyświetlacza i selektory wejść, a także duże pokrętło regulatora głośności. Wygodę użytkowania zwiększają duży i czytelny wyświetlacz oraz funkcjonalny i prosty w obsłudze pilot zdalnego sterowania, także wykonany z aluminium. Z tyłu obudowy znajdują się po dwie pary wejść RCA i XLR, parę wejść RCA Pass-through oraz po jednej parze wyjść RCA i XLR. Dzięki nim użytkownik może podłączyć wykorzystywane obecnie źródła dźwięku. Całość dopełnia złącze zasilające.

Dzięki perfekcyjnie dopracowanej konstrukcji model XP-10 zapewnia relaksujące brzmienie, zbliżające go do urządzeń lampowych, nie tracąc przy tym nic z wymaganej detaliczności. To pozwala przedwzmacniaczowi Pass Labs docierać do esencji wydarzenia muzycznego. Atutem tej high-endowej konstrukcji jest także wierność brzmienia, które sprawia, że dźwięk instrumentów i wokale stają się niemal rzeczywiste. Równowagę tonalną XP-10 dopełnia szeroka scena dźwiękowa, która na dodatek umożliwia swobodne lokalizowanie źródeł dźwięku. 

Specyfikacja Pass Laboratories XP-10

PilotTak
Wymiary (S x W x G) mm430 x 300 x 100
Waga kg14,5

Opinie o Pass Laboratories XP-10

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Nowsze produkty

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: