XP-10

Kategoria
Przedwzmacniacze
Cena na telefon

Porównywarka 0
Dostępność:
Dostępny tylko w salonach

Produkt nie jest dostępny w sprzedaży online. Skontaktuj się z najbliższym salonem w celu ustalenia możliwości prezentacji produktu.

Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Przedwzmacniacz stereofoniczny Pass Labs XP-10

Pass Labs XP-10 to zbalansowany przedwzmacniacz stereofoniczny. W przeciwieństwie do bardziej zaawansowanych modeli z modułową konstrukcją (XP-20 i flagowego XP-30), XP-10 jest urządzeniem jednoczęściowym. To ułatwia rozstawienie całego systemu audio. Zastosowanie pojedynczej obudowy w żaden sposób nie ogranicza funkcjonalności przedwzmacniacza – na przedniej, aluminiowej ściance znalazły się m.in. przyciski wyciszenia (Mute), wygaszenia wyświetlacza i selektory wejść, a także duże pokrętło regulatora głośności. Wygodę użytkowania zwiększają duży i czytelny wyświetlacz oraz funkcjonalny i prosty w obsłudze pilot zdalnego sterowania, także wykonany z aluminium. Z tyłu obudowy znajdują się po dwie pary wejść RCA i XLR, parę wejść RCA Pass-through oraz po jednej parze wyjść RCA i XLR. Dzięki nim użytkownik może podłączyć wykorzystywane obecnie źródła dźwięku. Całość dopełnia złącze zasilające.

Dzięki perfekcyjnie dopracowanej konstrukcji model XP-10 zapewnia relaksujące brzmienie, zbliżające go do urządzeń lampowych, nie tracąc przy tym nic z wymaganej detaliczności. To pozwala przedwzmacniaczowi Pass Labs docierać do esencji wydarzenia muzycznego. Atutem tej high-endowej konstrukcji jest także wierność brzmienia, które sprawia, że dźwięk instrumentów i wokale stają się niemal rzeczywiste. Równowagę tonalną XP-10 dopełnia szeroka scena dźwiękowa, która na dodatek umożliwia swobodne lokalizowanie źródeł dźwięku. 

Wejścia / wyjścia
Wejścia analogowe RCA, XLR
Wejście gramofonowe Nie
Wyjścia RCA, XLR
Wyjście słuchawkowe Nie
Port RS-232 Nie
Wyzwalacz 12V Nie
Dodatkowe funkcje
Tryb Pure Direct Nie
Korekcja tonów Nie
Pilot Tak
Zasilanie
Transformator Nie
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 430 x 300 x 100
Waga kg 14,5
Test / Recenzja
Test PASS LABS XP-30 & XA 100.8 (Soundrebels Czerwiec 2015 Marcin Olszewski) - "... "Khmer" Nilsa Pettera Molvær a to jeden z bardziej zabójczych dla większości systemów krążek. To, co w drugim utworze wyprawia bas potrafi wywołać przysłowiowy opad szczęki nawet u doświadczonego słuchacza a u niedoświadczonego wytrzeszcz, niezbyt mądry wyraz twarzy a nawet napady obłąkańczego rechotu... Marcin Olszewski" PDF [575.85K]
Test PASS LABS XP-30 & XA 100.8 (Soundrebels Czerwiec 2015 Jacek Pazio) - "...Brać audiofilska wie, że gdy chcesz homogeniczności i dużej przyjemności słuchania bez napinania na szybkość dźwięku, jednym z adresów jest właśnie opisywany producent. Koniec, kropka... Jacek Pazio." PDF [523.56K]

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław