Słuchawki multimedialne Koss SB49

Facebook Koss Polska

KOSS jest bardzo znanym producentem wysokiej jakości słuchawek, umożliwiającym konsumentom swoich produktów wybór szerokiej palety modeli wedle konkretnych potrzeb. Słuchawki Koss SB49 to profesjonalne, lekkie słuchawki o stabilnej i wygodnej konstrukcji.

Idealne rozwiązanie dla graczy komputerowych oraz wielbicieli rozmów telefonicznych VoIP. Głęboki bas oraz dobra izolacja szumu z zewnątrz to główne cechy tego modelu. Dynamiczne elementy wytwarzają duży zakres częstotliwości: w przypadku słuchawek jest to 18 Hz – 20 000 Hz, a przy mikrofonie 100 Hz – 16 000 Hz.

Nauszniki wykonane z miękkiej gąbki pokrytej skórą ekologiczną idealnie izolują zewnętrzne szumy. W czasie rozmowy dźwięki nie są zakłócane hałasem z zewnątrz dzięki zastosowaniu technologii CVT (Clear Voice Technology).

Bez wątpienia, jedną z ważniejszych cech słuchawek Koss SB49, a w szczególności dla graczy uczęszczających w LAN party lub zagorzałych podróżników, jest na pewno opcja symetrycznego złożenia słuchawek. Wtyczka 1,8” daje możliwość podłączenia różnorodnego sprzętu.

 

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Firma KOSS udziela Dożywotniej Gwarancji na swoje słuchawki. Urządzenia te będą naprawione lub wymienione w przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia elektrycznego lub mechanicznego podczas całego życia pierwszego użytkownika, bez względu na liczbę usterek reklamowanych w ramach dożywotniej gwarancji.

Przed zakupem słuchawek marki KOSS zwróć uwagę na:

  • Miejsce zakupu słuchawek!  Na rynku jest dużo podróbek oraz produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy KOSS!

  • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Na opakowaniu pod zieloną naklejką znajdziesz kod, który należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! W momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

Kupując produkty od autoryzowanego sprzedawcy dodatkowo zyskujesz:

  • Pewność o pochodzeniu i oryginalności produktu,
  • Certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną,
  • Profesjonalną i szybką naprawę oraz pewność użycia wyłącznie oryginalnych części.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci  przez całe życie!

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych znajdziesz w Warunkach dożywotniej gwarancji.

 

 

 

Specyfikacja Koss SB49

Impedancja (Ω)100
Pasmo przenoszenia (Hz)18 - 20 000
Zniekształcenia (%)0,2
Czułość (dB/V)103
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódNie
SkładaneTak
Waga kg1
Materiał wykończeniaSkóra ekologiczna

Opinie o Koss SB49

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: