Douszne słuchawki zamknięte Yamaha EPH-W22

Yamaha EPH-W22 to bardzo lekkie douszne słuchawki zamknięte z serii EPH-22. Za odtwarzanie dźwięku odpowiadają nowo opracowane 8-mm przetworniki, a wygodę użytkowania zwiększa moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth. Komfortowe dopasowanie słuchawek do uszu to zasługa silikonowych wkładek oraz systemu obustronnego podparcia ucha.


Nowo opracowany 8-mm przetwornik i obudowa zaprojektowane w celu dostarczenia wysokiej jakości dźwięku i mocnych niskich tonów

Seria EPH-22 wykorzystuje nowo opracowany 8-mm przetwornik, który wyposażono w mocny magnes neodymowy i usztywnienie wzdłużne membrany (technologia „tangential edge”). Dzięki temu, mimo swoich kompaktowych rozmiarów, słuchawki potrafią dostarczyć głęboki bas przy każdym poziomie głośności. Obudowa, która opiera się na tej samej podstawowej strukturze i wykorzystuje te same materiały co high-endowe modele EPH, zaprojektowana jest dla zachowania pełnej wierności dźwięku. Tak, jak można oczekiwać od producenta instrumentów muzycznych, takiego jak Yamaha, słuchawki z serii EPH-22 zapewniają niesamowitą przyjemność słuchania muzyki.

Ząbkowane wkładki douszne – doskonałe dopasowanie, wysoka jakość dźwięku

Wkładki douszne wykonane są z dwóch rodzajów materiałów silikonowych – twardego i miękkiego. Sekcja, przez którą przepływa dźwięk, wykorzystuje twardy silikon, który dzięki specjalnemu ząbkowaniu łączy elastyczność i wytrzymałość. Całość zachowuje swój kształt nawet po umieszczeniu słuchawek w uszach i perfekcyjnym dopasowaniu ich do kanałów słuchowych. Dopełnieniem komfortowego dopasowania jest ochrona przed pogorszeniem jakości brzmienia wynikającego z ubytków dźwięku.

Zmysłowo proste wzornictwo i wysokiej jakości kolorowe wykończenie

Wyróżnikiem serii EPH-22 jest proste wzornictwo, ozdobione jedynie charakterystycznym logo Yamahy z kamertonami, które zostało umieszczone na płaskiej części obudowy. Każdy model wykończony jest elegancką i udoskonaloną błyszczącą powłoką, czyniąc ze słuchawek produkt, z którego będziesz chciał korzystać i który będziesz cenił przez wiele lat. Wybierz jeden z trzech pięknych kolorów.

Obustronne podparcie ucha: wybierz styl, który najbardziej Ci odpowiada 

Ze względu na swoje kompaktowe rozmiary słuchawki z serii EPH-22 zapewniają wygodę użytkowania. Ponadto specjalny system obustronnego podparcia ucha pozwala nosić słuchawki na dwa różne sposoby - zarówno z przewodem poprowadzonym ponad uchem, co zwiększa pewność zachowania stałej pozycji (jak pokazano na rysunku 1) lub w tradycyjny sposób (rysunek 2). Obustronne podparcie ucha wykonane jest z elastycznego materiału elastomerowego, zapewniającego wygodne dopasowanie do kanału dousznego, umożliwiając słuchanie muzyki w komfortowy i bezproblemowy sposób.

Bluetooth - wysoka jakość odtwarzanego dźwięku i wygodne telefonowanie

Funkcjonalność Bluetooth w modelu EPH-W22 pozwala bezprzewodowo odtwarzać muzykę po sparowaniu ze smartfonem lub telefonem obsługującym Bluetooth. Dzięki kompatybilności z formatem aptX użytkownik może cieszyć się wyższą jakością dźwięku. Podstawowe funkcje, takie jak start i zatrzymywanie odtwarzania, a także odbieranie połączeń telefonicznych można obsługiwać bezprzewodowo. Ponadto funkcja "multi-pairing" umożliwia zarejestrowanie do ośmiu urządzeń i równoległe wielopunktowe połączenie z dwoma urządzeniami, co gwarantuje wygodę korzystania z różnych urządzeń źródłowych, zarówno w domu, jak i poza nim.

Specyfikacja Yamaha EPH-W22

Impedancja (Ω)16 Ω
Pasmo przenoszenia (Hz)20 Hz - 40 kHz
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódTak

Opinie o Yamaha EPH-W22

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Do pobrania

Katalog

Test / Recenzja

News

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: