Słuchawki douszne Yamaha EPH-R22

Opracowując douszne słuchawki EPH-R22 projektanci Yamahy postawili na eleganckie wzornictwo, komfortowe dopasowanie do uszu i funkcjonalność, a przede wszystkim na wysoką jakość dźwięku. Naturalne brzmienie zapewniają nowo opracowane 8-mm przetworniki, które gwarantują mocny bas i wyjątkowe wrażenia akustyczne. Specjalne silikonowe wkładki zwiększają komfort użytkowania, a wygodę współpracy z mobilnymi źródłami dźwięku zapewnia przewód z wbudowanym pilotem zdalnego sterowania, współpracujący z urządzeniami z iOS bądź z Androidem.


Nowo opracowany 8-mm przetwornik i obudowa zaprojektowane tak, aby gwarantować wysokiej jakości dźwięk oraz potęgę i moc niskich tonów

Seria EPH-22 wykorzystuje nowo opracowany 8-mm przetwornik, który wyposażono w mocny magnes neodymowy i membraną z precyzyjnymi nacięciami. Dzięki temu, mimo swoich kompaktowych rozmiarów, słuchawki potrafią dostarczyć pełny dźwięk basu przy każdym poziomie głośności. Obudowa, która opiera się na tej samej podstawowej strukturze i wykorzystuje te same materiały co high-endowe modele EPH, zaprojektowana została pod kątem zachowania pełnej wierności dźwięku. Tak, jak można oczekiwać od producenta instrumentów muzycznych, takiego jak Yamaha, słuchawki z serii EPH-22 gwarantują maksymalną przyjemność słuchania muzyki.

Ząbkowane wkładki douszne z doskonałym dopasowaniem i wysoką jakością dźwięku

Wkładki douszne wykonane są z dwóch rodzajów materiałów silikonowych - jednej twardej i jednej miękkiej. Sekcja, przez którą przepływa dźwięk, wykorzystuje twardy silikon, łączący poprzez ząbkowanie elastyczność i wytrzymałość. Całość zachowuje swój kształt nawet po włożeniu do ucha i perfekcyjnym dopasowaniu do kanału dousznego. Ponadto, aby zapewnić komfortowy odsłuch, wkładka douszna chroni także przed pogorszeniem jakości brzmienia wynikającego z „wypływania” dźwięku.

Zmysłowo proste wzornictwo i wysokiej jakości kolorowe wykończenie

Wyróżnikiem serii EPH-22 jest proste wzornictwo, ozdobione jedynie charakterystycznym logo Yamahy z kamertonami, umieszczonym na płaskiej części obudowy. Każdy model wykończony jest elegancką i udoskonaloną błyszczącą powłoką, czyniąc ze słuchawek produkt, z którego będziesz chciał korzystać i który będziesz cenił przez wiele przyszłych lat. Wybierz jeden z trzech pięknych kolorów.

Obustronne podparcie ucha: wybierz styl, który najbardziej ci odpowiada

Ze względu na swoje kompaktowe rozmiary, słuchawki z serii EPH-22 zapewniają wygodę użytkowania. Ponadto specjalny system obustronnego podparcia ucha pozwala nosić słuchawki na dwa różne sposoby - zarówno z przewodem poprowadzonym ponad uchem, co gwarantuje większą pewność zachowania stałej pozycji lub w tradycyjny sposób. Obustronne podparcie ucha wykonane jest z elastycznego materiału elastomerowego, zapewniającego wygodne dopasowanie do kanału dousznego, umożliwiając słuchanie muzyki w komfortowy i bezproblemowy sposób.

Zdalne sterowanie umożliwiające sterowanie funkcjami i odbieranie połączeń w urządzeniach z iOS lub Androidem

Model EPH-R22 wyposażony jest w zdalne sterowanie, które pozwala odbierać połączenia w podłączonych urządzeniach z iOS lub Androidem. Ponadto za pomocą jednego przycisku można rozpoczynać lub kończyć odtwarzanie, a korzystając z analogowego kontrolera także precyzyjnie regulować poziom głośności.

Specyfikacja Yamaha EPH-R22

Impedancja (Ω)16
Pasmo przenoszenia (Hz)20 Hz – 40 kHz
Odłączany przewódNie
SkładaneNie
Sterowanie + mikrofonTak

Opinie o Yamaha EPH-R22

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Piter

  Ocena:
  Ocena: 5
  Podstawowy model słuchawek przewodowych dokanałowych od Yamahy. Sterowane pilotem, który daje kontrolę nad głośnością i pozwala używać ich do połączeń telefonicznych. Wkładki są wygodne, dobrze wyprofilowane. Dźwięk budowany jest na neodymowym przetworniku 8mm, więc jest naprawdę dużo basu. Polecam.

Do pobrania

Katalog

Test / Recenzja

News

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: