Sennheiser HD25-1-II

Sennheiser HD 25-1 II Basic Edition to bardzo lekkie i komfortowe słuchawki nauszne, które idealnie sprawdzają się także podczas długotrwałych odsłuchów. Uważane za wyznacznik standardu dla słuchawek DJ-skich, są często spotykane na stanowiskach dla DJ-ów na całym świecie.

Sennheiser HD25-1-II

Korzystanie z HD 25-1 II Basic Edition ułatwia ich niewielka waga i możliwość odsłuchu jednym uchem. Ze swoją zamkniętą konstrukcją model ten idealnie sprawdza się w roli profesjonalnych słuchawek do monitoringu, skutecznie tłumiąc szum tła.

Model HD 25-1 II Basic Edition jest idealnym rozwiązaniem także wtedy, gdy trzeba korzystać ze słuchawek w głośnym otoczeniu. Ze swoją wytrzymałą konstrukcją i możliwością obsługi bardzo wysokich poziomów ciśnienia dźwięku doskonale spisują się podczas testowania sprzętu audio i w monitoringu studyjnym. Dlatego też słuchawki te są chętnie wybierane m.in. przez operatorów kamer.

Specyfikacja Sennheiser HD25-1-II

Impedancja (Ω)70
Pasmo przenoszenia (Hz)16-22.000 Hz
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm)
Odłączany przewódNie
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonNie
FuterałNie
Waga kg0.140

Opinie o Sennheiser HD25-1-II

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: