Marka: Nordost

QBase 8 MkII

Akcesoria AV QBase 8 MkII Nordost

Sercem każdego obwodu zasilającego jest właściwe uziemienie – a najlepsze uzyskasz stosując listwy QBASE uznanego amerykańskiego producenta okablowania, firmy Nordost.

Głównym zadaniem listw zasilających QBASE jest przekazywanie prądu płynącego do Twojego systemu audio/video w sposób jak najprostszy – wyeliminowanie filtrowania i aktywnych obwodów pozwala na uzyskanie minimalnej oporności prądu, dzięki czemu dźwięk będzie czystszy i pełniejszy.  Równie ważnym zadaniem jest wspomniane uziemienie całego systemu – jedno z gniazd listwy oznaczone napisem "Primary Earth" na obudowie uziemia cały system kierując sygnał do wyjścia uziemienia będąc jednocześnie „początkiem” listwy – to od następnego gniazda zaznaczonego na szaro zaczynamy podłączanie najważniejszych urządzeń w twoim zestawie (najczęściej będzie to wzmacniacz mocy) wskazując, gdzie prąd ma płynąć w pierwszej kolejności będąc jednocześnie najczystszym (patrz przykładowy schemat poniżej).

Nordost Qbase8 listwa zasilająca

Gniazda zamontowano w solidnej, aluminiowej obudowie, która została mechanicznie dostrojona, aby dodatkowo udoskonalić działanie. Do listwy można podłączyć inne doskonałe produkty firmy Nordost – niwelujące negatywne działanie fal radiowych itp. modele QV2 oraz QK1, a także eliminujące błędy czasowe w przesyle prądu modele QX2 lub QX4.

Niezależnie od tego czy użyjesz listwy QBASE 4 z czterema gniazdkami czy QBASE 8 wyposażonej w osiem wejść natychmiast usłyszysz różnicę w brzmieniu, sprawdź to osobiście w jednym z naszych salonów Top Hi-Fi!

Specyfikacja Nordost QBase 8 MkII

Opinie o Nordost QBase 8 MkII

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: