Wielokanałowe wzmacniacze AV


Wzmacniacze AV

Wzmacniacz AV to konstrukcja, która wraz z procesorem AV pozwala stworzyć najbardziej bezkompromisowe kino domowe. Wielokanałowe końcówki mocy są źródłem niemal nieograniczonej energii, która zostaje urzeczywistniona w postaci najwyższej jakości dźwięku. Dzięki temu filmowe efekty specjalne przekonują niezwykłą realnością i niemal przenoszą widzów do centrum akcji widocznej na ekranie, a muzyka staje się tak rzeczywista, jak byś był uczestnikiem wydarzenia na żywo.

Stając przed koniecznością wyboru odpowiedniego urządzenia i zadając sobie pytanie jaki wzmacniacz AV będzie odpowiedni, warto określić ile kanałów ma obsługiwać końcówka mocy i w jak dużym pomieszczeniu będzie pracowało kino domowe. Dzięki tym informacjom wśród szerokiej grupy urządzeń AV dostępnych w sklepie tophifi.pl, m.in. firm Classe, NAD, Rotel i Yamaha, z łatwością będzie można znaleźć konstrukcję optymalnie dopasowaną do oczekiwań przyszłego użytkownika.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Producent
Typ wzmacniacza
Analogowe XLR

Yamaha MX-A5000

Yamaha
Wielokanałowe wzmacniacze AV
13 199

Absolutny realizm, procesor AV Yamaha MX-A5000, potężna moc. 11-kanałowy wzmacniacz mocy z serii Aventage zapewniający najwyższej klasy parametry. Niewiarygodnie czysty, transparentny sygnał przy każdym poziomie mocy. Niezwykle sztywne chassis, podzespoły zapewniające wysoką jakość dźwięku i niezawodne połączenie zbalansowane dla optymalnej wydajności przy zachowaniu elastyczności budowy całego systemu.

Yamaha MX-A5200

Yamaha
Wielokanałowe wzmacniacze AV
13 999 zł
13 199

Ciesz się najwyższą wydajnością i wszechstronnością kina domowego dzięki wzmacniaczowi mocy MX-A5200 AVENTAGE. 11-kanałowy system urzeczywistnia dążenie do czystości dźwięku i niezrównanej elastyczności.

Prosimy o kontakt

Rotel RMB-1506

Rotel
Wielokanałowe wzmacniacze AV
4 399
Wzmacniacz ten jest sprawdza się doskonale w wielostrefowych systemach audio. Może być połączony z dowolnym amplitunerem lub przedwzmacniaczem/procesorem dźwięku przestrzennego, w celu obdzielenia idealnej jakości muzyką trzech dodatkowych pomieszczeń. Możesz również dołączyć dodatkowy wzmacniacz RMB-1506 dla większych aplikacji wielostrefowych, które nie potrzebują tyle mocy wyjściowej co RMB-1512. I tak jak w przypadku wszystkich wielokanałowych wzmacniaczy firmy Rotel, tak i w tym przypadku zawiera wszystkie najbardziej pożądane funkcje do instalacji dedykowanych.
Prosimy o kontakt

Rotel RMB-1555

Rotel
Wielokanałowe wzmacniacze AV
7 699

Rotel RMB-1555 jest znakomitym wielokanałowym wzmacniaczem AV z mocą wyjściową na poziomie 120 W na kanał przy 8 Ω. RMB-1555 wykazuje się precyzyjną kontrolą pozwalającą pokazać we właściwy sposób zarówno niuanse dźwiękowe, jak i patos.

Prosimy o kontakt

Rotel RMB-1585

Rotel
Wielokanałowe wzmacniacze AV
13 499

Model RMB-1585 jest flagowym wzmacniaczem kina domowego Rotela. Urządzenie zapewnia potężne brzmienie i dźwiękową finezję. Z pięcioma kanałami, każdym zdolnym do produkowania 200 W mocy ciągłej, RMB-1585 potrafi kontrolować dowolny system AV.

Prosimy o kontakt

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław