Marka: Bluesound

PULSE SOUNDBAR 2i czarny

 

Bluesound Pulse Soundbar 2i

Firma Bluesound powstała z inicjatywy inżynierów firmy NAD, którzy od lat 70, którzy połączyli swoje siły z programistami oraz projektantami zaawansowanych konstrukcji głośnikowych PSB, opracowując całą grupę urządzeń, tworzących spójny i w pełni funkcjonalny strefowy ekosystem High Resolution Audio.

Bluesound PULSE SOUNDBAR 2i jest wszechstronnym i nowoczesnym soundbarem multiroom, który wynosi domową rozrywkę na nowy poziom. Zaprojektowany tak, aby perfekcyjnie współgrał z telewizorem, z łatwością odwzorowuje niesamowitą dynamikę brzmienia muzyki i filmowych ścieżek audio.

Najważniejsze cechy:

 • dźwięk jakości hi-res 24/192 w 64 strefach,
 • bezprzewodowy system strumieniujący,
 • zaawansowana 3-wzmacniaczowa amplifikacja HybridDigital™ 120 W,
 • rozbudowany układ głośników (2 x 25mm + 1 x 50 mm + 2 x 102 mm (pasywne)+ 2 x 102 mm),
 • bezprzewodowe kino domowe (możliwość dołączenia bezprzewodowych głośników kanałów efektowych),
 • sterowanie aplikacją (smartfony, tablety i komputery),
 • funkcje sieciowe
 • HDMI (ARC, eARC)
 • AirPlay 2, 2-kierunkowy Bluetooth, Qualcomm aptx HD
 • kompatybilny z Amazon Alexa,
 • 2-pasmowe Wi-Fi,
 • dźwięk, który zdobywa nagrody.

Bluesound Pulse Soundbar 2i

Zaawansowana amplifikacja

PULSE SOUNDBAR 2i, bezprzewodowy system strumieniujący, swoje możliwości w dużej mierze zawdzięcza zaawansowanej, 3-wzmacniaczowej amplifikacji dostarczającej moc 120 W. Ta zaawansowana konstrukcja z wrodzoną łatwością zasila sześć przetworników umieszczonych w odizolowanych komorach wykonanych z tłoczonego aluminium: dwa tweetery (2 × 25 mm), dwa przetworniki średniotonowe (2 × 50 mm) oraz dwa niskotonowe (2 × 102 mm). Całości dopełniają dwie membrany pasywne (2 × 102 mm). Dzięki tej wyrafinowanej technice PULSE SOUNDBAR 2i gwarantuje niesamowity zakres dynamiki dźwięku oraz zachwycający bas.

Sterowanie głosowe Alexa

Dzięki funkcji sterowania głosowego, użytkownicy BluOS mają teraz jeszcze szerszy wachlarz opcji sterowania, które umożliwiają zarządzanie muzyką high-res i  multi-room, wliczając aplikację BluOS na smartfony, tablety i komputery, piloty zdalnego sterowania, sprzętowe sterowniki i integrację z domową automatyką, taką jak Crestron, Control4 i RTI. Do obsługiwanych poleceń należą m.in. odtwarzanie/pauza, następny/poprzedni, odtwarzanie losowe, włączanie/wyłączanie, a nawet zarządzanie listami odtwarzania dla większości bibliotek użytkownika i serwisów muzycznych.

Użytkownik może używać poleceń głosowych do przełączania pomiędzy wejściami dowolnego z odtwarzaczy BluOS, ustawiania dowolnych serwisów muzycznych, programowania stacji radiowych lub odtwarzania utworów z własnej biblioteki muzycznej podłączonej do sieci. Korzystając z potęgi Alexa AI (i w zależności od aktywnego serwisu muzycznego) użytkownicy mogą zapytać o to, co jest odtwarzane lub jaki będzie następny utwór, z jakiego albumu pochodzi nagranie lub zapytać o nazwisko artysty. Lista poleceń będzie rozszerzała się wraz z dodawaniem kolejnych funkcjonalności sterowania głosowego w różnych serwisach muzycznych.

Idealna współpraca z nowoczesnymi telewizorami

PULSE SOUNDBAR 2i wyróżnia się komfortową obsługą. Wykorzystując pojedynczy przewód HDMI można połączyć soundbar z portem HDMI ARC telewizora, umożliwiając synchronizację obrazu i dźwięku oraz użycie CEC dla łatwego sparowania pilota TV z soundbarem. Poprzez złącze HDMI PULSE SOUNDBAR 2i automatycznie wykrywa sygnał Dolby Digital urządzenia, do którego jest podłączony, dostarczając krystalicznie czysty dźwięk i głęboki bas (bez subwoofera), gdy odtwarza dźwięk filmów, gier i transmisji sportowych. PULSE SOUNDBAR 2i jest pierwszym na świecie soundbarem certyfikowanym przez Dolby w zakresie bezprzewodowego dźwięku surround i jednocześnie idealnym partnerem dla najnowszych telewizorów 4K. Ponadto, soundbar pozwala dołączyć głośniki bezprzewodowe, które będą wtedy obsługiwały kanały efektowe.

Bluesound Pulse Soundbar 2i

Funkcje sieciowe – muzyka z całego świata

PULSE SOUNDBAR 2i równie doskonale jak w kinie domowym sprawdza się także w roli źródła muzyki. Dzięki funkcjom sieciowym po połączeniu z siecią Internet, przewodowo (gigabitowy Ethernet) lub bezprzewodowo (Wi-Fi 2.4/5 GHz), zapewnia dostęp do internetowych stacji radiowych oraz serwisów muzycznych online. Ponadto, dzięki kompatybilności z AirPlay 2, z łatwością można przesyłać dźwięk z iPhona lub iPada bezpośrednio do urządzenia Bluesound Gen 2i. Mając dostęp do jednego produktu z serii Gen 2i każda aplikacja iOS zgodna z AirPlay staje się potencjalnym źródłem audio dla ekosystemu Buesound. Wszechstronność soundbara zwiększa dwukierunkowa łączność Bluetooth. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik może strumieniować dźwięk do modelu PULSE SOUNDBAR 2i, a także przesyłać sygnał audio z soundbaru, np. do słuchawek Bluetooth. Dzięki kodekowi aptX® HD nawet podczas bezprzewodowego odtwarzania nagrań można cieszyć się najwyższą możliwą jakością dźwięku. Ponadto, soundbar kompatybilny jest również z wirtualnym asystentem głosowym Amazon Alexa.

Bluesound Pulse Soundbar 2i

Dźwięk, który zdobywa nagrody

Urządzenia firmy Bluesound co roku są doceniane przez specjalistów i zdobywały najwyższe laury w zestawieniach i testach pism branżowych, w tym najbardziej prestiżową nagrodę EISA 2016 za EUROPEAN NETWORK MEDIA PLAYER 2016-2017 dla Bluesound NODE 2 oraz PRODUCT OF THE YEAR za najlepszy system multiroom.

Idealny dźwięk dla Twojego TV

Specyfikacja Bluesound PULSE SOUNDBAR 2i czarny

Moc120 W (20 na kanał)
WejściaCyfrowe Optyczne, HDMI
WyjściaSubwoofer (RCA)
Bezprzewodowe strumieniowanieTak
Subwoofer w zestawieBrak
Możliwość zawieszenia na ścianieTak (uchwyt zintegrowany)
Wymiary (S x W x G) mm1073 x 141 x 70
Waga kg6,8 kg
Dostępne koloryCzarny

Polecane Produkty

Akcesoria do Bluesound PULSE SOUNDBAR 2i czarny

Opinie o Bluesound PULSE SOUNDBAR 2i czarny

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Robert

  Ocena:
  Ocena: 5
  Ta belka łączy w sobie zalety kina domowego i stereo. Mam ja połączoną z dedykowanym subwooferem bezprzewodowym i taki secik gra już naprawdę poważnie. Da się na tym spokojnie posłuchać nawet bardziej wyrafinowanej muzyki. Dodatkowo wbudowany jest moduł Bluesound, a ten jest najlepszy. Dopracowany w każdym calu, obsługuje pliki MQA z Tidala. Świetna apka na urządzenia mobilne. Tak właśnie to powinno działać. Miałem wcześniej już kilka podobnych systemów multiroom i żaden tak się nie sprawdzał. Na 100% Bluesound zostaje u mnie i z biegiem czasu będę dokupował kolejne komponenty do następnych pomieszczeń.

Publikacje na temat Bluesound PULSE SOUNDBAR 2i czarny

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: