Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Gramofon RCM Myjka do płyt gramofonowych Okki Nokki

Okki Nokki RCM to obowiązkowe urządzenie w domu każdego miłośnika płyt winylowych. Ta niewielka, prosta w obsłudze myjka do płyt, pozwala szybko i skutecznie wyczyścić z kurzu i zabrudzeń całą kolekcję analogowych nagrań. Odświeżone płyty są gotowe do odsłuchu natychmiast po zakończeniu czyszczenia.

Zmiana w brzmieniu jest zauważalna od pierwszych taktów zapisanej ścieżki muzycznej, charakteryzując się lekkością i znaczną poprawą dynamiki całego nagrania.

RCM jest bezpieczny w użytkowaniu, co zawdzięcza specjalnej funkcji, która chroni przed przedostawaniem się płynu czyszczącego do pompy odsysającej. Za napęd odpowiada cichobieżny silnik, pozwalający na wielogodzinne użytkowanie urządzenia.

Okki Nokki RCM dostarczany jest z płynem do czyszczenia płyt gramofonowych oraz szczoteczką z naturalnym włosiem. Do urządzenia dołączone jest ramię ssące przeznaczone dla płyt 12-calowych. Talerz, na którym spoczywa płyta, obraca się w obu kierunkach (w przód i w tył), co pozwala „wyszorować” czyszczony winyl.

Marka: Okki Nokki

RCM II Myjka do płyt gramofonowych

Już od 1 899 zł
/ sztuka

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 95 zł

Sprawdź szczegóły
Okki Nokki RCM II to kompaktowa, praktyczna myjka do czyszczenia płyt winylowych. Zaletami urządzenia są łatwa obsługa oraz szybkość i skuteczność usuwania zabrudzeń.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: