Marka: Thorens

TD 295 MKIV piano black

Gramofon Thorens TD 295 MKIV

Elegancki półautomatyczny gramofon wykorzystujący sprawdzone podzespoły oraz nowe ramię TP 41 z wkładką AT-95E. Zmiana prędkości (33, 45, 78) odbywa się na drodze elektronicznej.

Model TD 295 MKIV jest półautomatyczną konstrukcją, w której zmiana prędkości (33, 45, 78) odbywa się na drodze elektronicznej. Napęd talerza tworzy elektronicznie sterowany silnik prądu zmiennego oraz płaski pas. Producent wyposaża ten niezwykle elegancki gramofon w ramię TP 41 oraz wkładkę AT-95E.

TD 295 MKIV jest prawdziwie eleganckim klasykiem. W tym gramofonie techniczna finezja i pierwszorzędne brzmienie idą ręka w rękę z wytwornym projektem. Konstrukcja opiera się na sprawdzonych podzespołach, które zostały dopełnione przez nowe ramię TP 41. Ciepłe kolory drewna, z którego została wykonana płyta nośna mogą być niemal dowolnie łączone z równie klasycznym lub współczesnym stylem umeblowania, dzięki czemu TD 295 MKIV idealnie dopasowuje się do niemal każdego wnętrza.

 

Specyfikacja Thorens TD 295 MKIV piano black

Typ wkładkiMM
Stosunek sygnał/szum70
Pasmo przenoszenia20 - 20000
Poziom wyjścia4
Waga talerza2,3
Pobór mocy (max)-
Pobór mocy (standby)-
Wymiary (S x W x G) mm430 x 145 x 365
Waga kg8,5

Opinie o Thorens TD 295 MKIV piano black

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Nowsze produkty

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: