Marka: Audio-Technica

AT-LP120USBHC (srebrny)

Audio-Technica AT-LP120USBHC

W pełni manualny gramofon stereofoniczny Audio-Technica AT-LP120USBHC to konstrukcja klasy profesjonalnej. Urządzenie wykorzystuje bezpaskowy napęd oraz silnik o wysokim momencie obrotowym, co umożliwia bardzo szybkie uruchomienie. Funkcjonalność gramofonu zwiększają wbudowany przedwzmacniacz, wyjście USB oraz trzy prędkości pracy – 33/45/78 obr./min.

Gramofon Audio-Technica LP120USBHC z wkładką gramofonową Audio-Technica AT95EBL


Cyfrowe wyjście USB umożliwia bezpośrednie podłączenie gramofonu do komputera PC lub Mac, a dostarczane wraz z urządzeniem oprogramowanie Audacity pozwala stworzyć cyfrowe kopie analogowych nagrań. Z kolei dzięki wbudowanemu przełączanemu przedwzmacniaczowi model AT-LP120USBHC można podłączyć wprost do urządzeń, które nie zostały wyposażone w wejście gramofonowe.

Gramofon Audio-Technica LP120USBHC kolor srebrny

Gramofon Audio-Technica AT-LP120USBHC dostarczany jest z wkładką Audio-Technica AT95E i pozwala na jej wymianę na dowolną wkładkę z mocowaniem ½ cala od innych producentów. Funkcjonalność urządzenia zwiększa możliwość odtwarzania w przód i wstecz. Aluminiowy talerz pokryty jest matą antypoślizgową i wykorzystuje stroboskopowy wskaźnik prędkości. 

Gramofon Audio-Technica LP120USBHC kolor czarny

Specyfikacja Audio-Technica AT-LP120USBHC (srebrny)

Typ wkładkiMM
Stosunek sygnał/szum> 50 dB (DIN-B)
Poziom wyjścia150 mV nominalnie
Wymiary (S x W x G) mm450 x 157 x 352
Waga kg10,7

Opinie o Audio-Technica AT-LP120USBHC (srebrny)

4.5
Ocena:
Średnia ocen: 4.5

(4 oceny)

 • 5 3
 • 4 0
 • 3 1
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

4 opinie

 1. WojtekPawlicki

  Ocena:
  Ocena: 5
  Niezawodny sprzęt, polecam go bardzo.
 2. Władek

  Ocena:
  Ocena: 3
  Trochę plastikowy. Brzmienie niczym szczególnym nie zachwyca. Warto dołożyć do dużo lepszego A-T LP5
 3. Olek

  Ocena:
  Ocena: 5
  Mój pierwszy gramofon ale z pewnością nieostatni. Fajnie się prezentuje i dostarcza najbardziej naturalny dźwięk jaki dotychczas słyszałem. Świetny wybór.
 4. Maks

  Ocena:
  Ocena: 5
  Gramofon wyglądem przypomina trochę stare, dobre Technicsy. Urządzenie jest dosyć masywne a do tego wyposażone w nóżki, które przyczepiają się do podłoża i utrzymują gramofon w poziomie. 3 prędkości obrotowe, możliwość manualnej korekcji obrotów, lampka stroboskopowa oraz wbudowany przedwzmacniacz to dla mnie najmocniejsze atuty tego gramofonu. Nie jestem audiofilem ale ma bardzo przyjemne brzmienie. Delikatne, ciepłe i z fajnym detalem. Warto przekroczyć lekko granicę tysiąca złotych ponieważ wszystko z czym się zetknąłem poniżej tej sumy to raczej zabawki. Świetny gramofon na sam początek przygody z czarną płytą.

Nowsze produkty

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: