Marka: ELAC

LS80

999 zł
/ sztuka

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 50 zł

Sprawdź szczegóły

ELAC LS80 - podstawka głośnikowa idealna dla kolumn z serii Carina i Vela

ELAC LS80

Podstawkę głośnikową LS-80 zaprojektowano tak, aby doskonale pasowała do nowej gamy kolumn głośnikowych marki ELAC z serii Navis, Carina i Vela. Konstruktorzy każdą z podstawek wyposażyli w górną płytę z otworami pasującymi do wybranych modeli głośników, zapewniając ich stabilne i bezpieczne mocowanie do podstawki.

ELAC LS80

Na podstawkę składa się aluminiowa kolumna centralna, na której znajduje się stalowa górna płyta wraz ze stalową podstawą o grubości 9,5 mm. Sama masa podstawy pozwala wyraźnie zwiększyć stabilność całej konstrukcji. Do dodatkowego wytłumienia LS-80 kolumnę centralną użytkownik może wypełnić wybranym przez siebie materiałem. Podstawka, dzięki wyposażeniu jej w kolce i drążki, nadaje się do ustawienia na różnych nawierzchniach, zarówno na dywanie, jak i np. bezpośrednio na drewnianej podłodze.

Specyfikacja ELAC LS80

Opinie o ELAC LS80

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Jarosław

  Ocena:
  Ocena: 5
  Bardzo dobre podstawki solidnie wykonane, ciężkie i stabilne. Podstawki do samodzielnego złożenia ale bardzo łatwe w montażu. Posiadają w zestawie dwie różnej wielkości płyty górne do przykręcenia kolumn o różnych rozmiarach. Ja posiadam ELAC VELA BS403 i są ustawione na mniejszej płycie.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: