Rozmiar kolumn głośnikowych staje sie bardzo znaczącym czynnikiem w momencie, gdy próbujesz rozmieścić głośniki efektowe w swoim pokoju. Dzięki swoim ultra kompaktowym rozmiarom, FPM2 stanowi idealne rozwiazanie dla realizacji kanalów efektowych w systemie kina domowego.

Podobnie jak w innych modelach wyposażonych w głośnik wysokotonowy Nautilus, przetwornik ten znakomicie uzupełnia prace pozostalych głośników, zapewniając znakomite parametry brzmieniowe. Zachęca to do wykorzystania FPM2 również w stereofonicznych systemach audio, szczególnie w połączeniu z subwooferem PV1.

Prosty uchwyt do mocowania na ścianie dołączony do głośnika, pozwala na wygodny montaż. Jeżeli niezbędne jest pochylenie głośnika, FPM2 posiada gwintowane gniazda pozwalające na użycie uchwytów Omnimount® typ 10.0 (do mocowania do ściany lub sufitu), lub też innych odpowiednich uchwytów. Alternatywnie, FPM2 może byc ustawiony swobodnie na półce lub stole, przy wykorzystaniu specjalnej nóżki.

Specyfikacja Bowers & Wilkins FPM2

Opinie o Bowers & Wilkins FPM2

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: