Marka: Bowers & Wilkins

CT8 LR

Cena na telefon
/ sztuka
  • Rodzaj głośnika: Głośniki naścienne
  • Zastosowanie: do domu

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Głośniki instalacyjne CT8 LR Bowers & Wilkins


System CT800 wykorzystuje nowoczesne technologie audio oraz zapewnia doskonałe wykonanie, z którego słynne są nasze flagowe kolumny hi-fi serii 800 Diamond - do zastosowania w systemach kina domowego. Po zainstalowaniu głośników, są one niewidoczne.

To, czego nie można zignorować, to jest jakość. Każde upuszczenie szpilki, skrzypienie schodów, czy też poruszające ziemię eksplozje są
dostarczane z  niezwykłą klarownością, głębią i wysterowaniem, aż zapiera dech w piersiach. Kolumny głośnikowe CT800 mogą stać się najbardziej wyrafinowanym elementem na Twojej półce.

Sercem kolumny kanału przedniego jest technologia zapożyczona bezpośrednio z naszej flagowej serii 800 Diamond: dwa głośniki basowe Rohacell, głośnik średniotonowy z tkaniny Kevlar FST oraz głośnik wysokotonowy z kopułką metalowa. Sferyczna głowica z głośnikami średnio i wysokotonowym może być nachylana dla uzyskania perfekcyjnego dostrojenia do pomieszczenia.

Specyfikacja Bowers & Wilkins CT8 LR

Opinie o Bowers & Wilkins CT8 LR

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: