Głośniki instalacyjne CT8 DS Bowers & Wilkins

System CT800 wykorzystuje nowoczesne technologie audio oraz zapewnia doskonałe wykonanie, z którego słynne są nasze flagowe kolumny hi-fi serii 800 Diamond - do zastosowania w systemach kina domowego. Po zainstalowaniu głośników, są one niewidoczne.
To, czego nie można zignorować, to jest jakość. Każde upuszczenie szpilki, skrzypienie schodów, czy też poruszające ziemię eksplozje są dostarczane z  niezwykłą klarownością, głębią i wysterowaniem, aż zapiera dech w piersiach. Kolumny głośnikowe CT800 mogą stać się najbardziej wyrafinowanym elementem na Twojej półce.

W celu wygenerowania autentycznie trójwymiarowego odczucia odtwarzania, kolumna dźwięku surround CT8 DC oferuje zarówno dipolowe jak i monopolowe rozproszenie dźwięku surround. Wraz ze skierowanym do przodu głośnikiem Kevlar FST oraz głośnikiem wysokotonowym z aluminiową kopułką, CT8 DS również wyposażony jest w skierowany w bok Kevlarowy głośnik średniotonowy/wysokotonowy.

Specyfikacja Bowers & Wilkins CT8 DS

Rodzaj głośnikaGłośniki naścienne

Opinie o Bowers & Wilkins CT8 DS

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: