Zeppelin Air to stacja muzyczna, która uczyni twoja muzykę bogatszą i bardziej żywą niż kiedykolwiek słyszałeś. Dzięki złączu Lightning kompatybilnemu z najnowszej generacji iPhonami i iPodami, a także za sprawą technologii AirPlay do bezprzewodowego strumieniowania, możesz odtwarzać swoją ulubioną muzykę w dowolny sposób i w miejscu, które tylko wybierzesz.

Muzyka bez kabli dzięki AirPlay. Wystarczy, że pomyślisz o utworze i z Zeppelinem Air natychmiast uzyskujesz do niego dostęp. Zeppelin Air zapewnia dostęp do technologii AirPlay firmy Apple, pozwalając ci strumieniować muzykę bezprzewodowo z iPhona, iPada, iPoda touch oraz komputerów Mac i PC. A wszystko w niesamowicie wysokiej jakości bezstratnym dźwięku. Najwyższy czas, by uwolnić twoją muzykę.

Każdy utwór bezprzewodowo

Dzięki Zeppelinowi Air całą swoją muzyczną kolekcję możesz odtworzyć bezprzewodowo – z Maca lub PC czy nawet strumieniując wprost z iPhona, iPoda touch lub iPada. Całość działa bezproblemowo także z serwisami muzycznymi, m.in. Spotify. Muzyka jest wszędzie: to, jak ją odtworzysz, zależy od Ciebie.

Aplikacja konfiguracyjna AirPlay

Za sprawą bezpłatnej aplikacji Bowers & Wilkins Control, skonfigurowanie i zarządzanie Zeppelinem Air jest bardzo łatwe. Oprogramowanie w kilku prostych krokach pozwoli połączyć się z siecią Wi-Fi, a także wybrać i zarządzać ustawieniami, wszystko bezprzewodowo. Ponieważ jesteśmy pewni, że wolałbyś słuchać wspaniałej muzyki zamiast martwić się kablami lub wertować instrukcję obsługi.

Zaawansowany dźwięk

Zeppelin Air wyznacza nową jakość wśród stacji dokujących. Zapomnij o metalicznych sopranach i słabych niskich tonach: odtwórz muzykę za pomocą Zeppelina Air, a poczujesz się tak, jak byś był w samym centrum wydarzenia. Od najlżejszych muśnięć talerzy do najpotężniejszych uderzeń basu – wszystko jest zaprezentowane tak, jak artysta chciał, abyś usłyszał.

Rozproszenie dźwięku

Wydłużony kształt Zeppelina Air nie jest wyłącznie na pokaz. Umieszczenie przetworników tak daleko od siebie, jak to tylko możliwe, poprawia rozproszenie dźwięku i pomaga stworzyć bardziej otwarty, naturalny dźwięk. Połączenie specjalnie zaprojektowanych przetworników średniotonowych i wysokiej jakości wysokotonowych gwarantuje wybitnie przestrzenne wrażenia.

Flowport

Na tylnej ściance Zeppelina Air znajduje się Flowport, rozwiązanie stosowane w topowych głośnikach hi-fi Bowers & Wilkins. Wgłębienia we Flowporcie działają podobnie, jak te w piłeczce golfowej – wygładzają przepływ powietrza i redukują zawirowania. Gładki przepływ minimalizuje niepożądany szum i pomaga zapewnić niskim tonom dobrą kontrolę. 

Audiofilski przetwornik C/A

Cyfrowe nagrania są prostymi sekwencjami kodu. Aby zamienić ten kod w sygnał rozpoznawalny przez głośniki, potrzebne są przetworniki C/A (DAC). Podczas procesu konwersji DAC niskiej jakości może utracić detale – dlatego dobrze jest wiedzieć, że 24-bitowe przetworniki C/A są jednymi z najlepszych na rynku. Dobiegający do uszu dźwięk jest dużo bliższy brzmieniu oryginału.

Złącze Lightning

Zeppelin Air ze złączem Lightning jest kompatybilny z iPhonem 5, iPodem touch (5. generacji) i iPodem nano (7. generacji).

Kompatybilność AirPlay

Technologia AirPlay umożliwia bezprzewodowe strumieniowanie muzyki z iPhona, iPoda touch i iPada z systemem iOS 4.3.3 lub nowszym. Co więcej, możesz nawet strumieniować swoją całą bibliotekę muzyczną z komputerów Mac z systemem OS X Mountain Lion lub Mac i PC z iTunes 10.2.2 lub nowszym.

Specyfikacja Bowers & Wilkins Zeppelin Air Lightning

Moc wzmacniacza4 x 25 W + 1 x 50
Pasmo przenoszenia51 Hz - 36.000
Ilość głośników5
Wbudowany dockTak
Rodzaj złączaLightning
WiFiTak
AirPlayTak
BluetoothNie
Port USBTak (strumieniowanie audio)
Wejście analogoweTak (Mini Jack)
Wejście cyfroweMini Jack
PilotTak
Typ zasilania230V
Pobór mocy (max)100
Pobór mocy (standby)≤ 0,5
Wymiary (S x W x G) mm640 x 173 x 208
Waga kg6,2
Kolory wykończeniaCzarny

Opinie o Bowers & Wilkins Zeppelin Air Lightning

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: