Marka: Ultimate ears

Ultimate Ears Wonderboom

Ultimate Ears Wonderboom

Ekstremalnie mobilny głośnik Bluetooth z zaskakująco mocnym dźwiękiem – Ultimate Ears Wonderboom to niezwykle wszechstronna konstrukcja, która ma bardzo dużo do zaoferowania swojemu użytkownikowi. Od pikniku w parku, aż po wspólne oglądanie ulubionej rozrywki, Wonderboom zapewnia aż 10 godzin nieprzerwanego dźwiękowego spektaklu.

Najważniejsze cechy:

  • Łączność bezprzewodowa Bluetooth,
  • Dookólny dźwięk 360°,
  • Wodoodporna konstrukcja (IPX7),
  • Akumulator zapewniający energię na 10 godzin pracy.

Patrząc na głośnik Wonderboom można zastanawiać się, jak ta niewielka konstrukcja (wysokość 102 mm, średnica 93,5 mm) może dostarczać tak dynamiczny, emocjonujący dźwięk i dookólny dźwięk. Odpowiedzią są zastosowane głośniki: dwa 40-milimetrowe przetworniki aktywne, które wspomagane są przez dwie bierne membrany o wymiarach 46 × 65 mm.  Efekt? Pasmo przenoszenia od 80 Hz do 20 kHz i maksymalny poziom dźwięku 86 dB.

Wonderboom

Oprócz czterech przetworników obudowa Wonderboom skrywa również moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth. Głośnik zapamiętuje aż osiem sparowanych źródeł dźwięku i w tym samym czasie może łączyć się z dwoma z nich. Źródłami mogą być smartfony, tablety i inne urządzenia wspierające Bluetooth i profil A2DP. Użytkowanie głośnika ułatwia zasięg łączności bezprzewodowej – aż 33 m.

Wonderboom

Siłę napędową do działania głośnika Wonderbom dostarcza wbudowany akumulator litowo-jonowy. W pełni naładowany zapewnia energię na ok. 10 godzin pracy urządzenia. Samo ładowanie zajmuje mniej niż trzy godziny. Funkcjonalność głośnika zwiększa wodoodporna obudowa, która ogranicza ryzyko uszkodzenia urządzenia w przypadku zanurzenia go w wodzie (klasa IPX7, zanurzenie na głębokość do 1 m przez maksymalnie 30 minut). Ponadto, Wonderboom jest odporny na upadki z wysokości ok. 1,5 m, a  znajdująca się na górze pętelka ułatwia przymocowanie głośnika, np. do torby, roweru lub plecaka.

Wonderboom peekaboo

Łatwość użytkowania Ultimate Ears Wonderboom zwiększają przyciski umieszczone na obudowie głośnika. Naciskając symbole „+” lub „-” można szybko zwiększyć lub zmniejszyć głośność dźwięku, a naciśnięcie przycisku/logo Ultimate Eears umożliwia m.in. rozpoczęcie/zatrzymanie odtwarzania.

Specyfikacja Ultimate ears Ultimate Ears Wonderboom

WiFiNie
AirPlayNie
BluetoothTak
Wbudowany dockNie
Rodzaj złączaBrak
Wejście analogoweTak (Mini Jack)
Wejście cyfroweBrak
PilotTak
Wymiary (S x W x G) mm271 x 290 x 271mm
Waga kg0,877

Opinie o Ultimate ears Ultimate Ears Wonderboom

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: